روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " انرژی خورشیدی تا ۷۵درصد از هزینه‌های ماینرهای بیتکوین را کاهش میدهد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ منتشر شد.

انرژی خورشیدی تا ۷۵درصد از هزینه‌های ماینرهای بیتکوین را کاهش میدهد

[…]

نوشته انرژی خورشیدی تا ۷۵درصد از هزینه های ماینرهای بیتکوین را کاهش میدهد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ماینرهای بیتکوین بر این باورند که انرژی خورشیدی تا ۷۵درصد از هزینه هایشان را کاهش میدهدشرایط بازار و هزینه های برق بطور قابل توجهی سودآوری استخراج رمزارزها را با کاهش روبرو ساخته است. در نتیجه، ماینرها در مقیاس بزرگ و کوچک مجبور به بکارگیری از انرژی تجدیدپذیر هستند تا بدین ترتیب قادر به کاهش هزینه های استخراج شوند.آینده استخراج کریپتوکارنسی منوط به انرژی خورشیدی استاستخراج کنندگان رمز ارزها می کوشند تا هزینه های خود را از زمان ظهور بیتکوین کاهش دهند. در حال حاضر، به دلیل شرایط نامطلوب بازار، این تلاش به شدت بحرانی شده است. در نتیجه برخی از ماینرها اکنون از انرژی خورشیدی برای اجرای عملیات استخراج استفاده می کنند. به عنوان مثال، Reddit cadese که ادعا می کند از پنل های خورشیدی برای کاهش هزینه ها استفاده می کند در این باره می گوید:استخراج بیتکوین مرا ناگزیر به استفاده از انرژی خورشیدی می کند. من پانل های خورشیدی نصب کردم تا ماینرهایم در طول روز از آن استفاده کنند. نه تنها با این پنل ها گرمای خانه ام تامین میشود که هزینه استخراج را تا ۷۵ درصدکاهش می دهم. اگر چه این تنها ارزان ترین شکل انرژی نیست، بلکه من از هزینه انتقال شبکه و مالیات (= ۷۵ %) خلاص میشوم.استخراج رمز ارزها با انرژی تجدید پذیر بیشتر از آنچه قبلا تصور می شد، رایج است.در نوامبر ۲۰۱۸ تحقیقات CoinShares مقاله ای منتشر کرد که گرایش ها، هزینه ها و مصرف انرژی استخراج بیتکوین را مورد بررسی قرار داد. طبق نظر نویسندگان این مطالعه نشان می دهد که اکثرفارم های استخراج در مناطقی از جهان که حاوی منابع بالقوه انرژی تجدیدپذیر هستند، ایجاد میشود. علاوه بر این، این گزارش تاکید می کند که حدود ۸۰ درصد از ماینینگ با انرژی تجدیدپذیر تامین می شوند.انرژی تجدید پذیر کریپتوکارنسی را متحول میکنداستفاده از پنل های خورشیدی در حال تبدیل شدن به مقرون به صرفه ترین حالت نسبت به الکتریسیته استاندارد است. برای مثال ، Azultec Cube۳۰۰ تبلیغ می کند که ماینرها می توانند رمز ارزها را با گزینه “استفاده از انرژی تجدیدپذیر تولید کنند و تا ۷۲درصد از گرمای تولید شده را بهبود بخشند.”برای ماینرهای در مقیاس کوچک، یک مجموعه از راه حل ها در دسترس است. بعنوان مثال ، کریپتوسولارتک (Cryptosolartech) پروژه ای است که در آن هدف اولیه توسعه بزرگ ترین مزرعه ماینینگ توسط انرژی های تجدیدپذیر است. مطابق اطلاعات وبسایت کریپتوسولارتک:در کریپتوسولارتک، بخاطر این واقعیت که ما بهترین تجهیزات و فن آوری را در بازار داریم، بر روی ۳۰۰۰ دستگاه ASIC تخصصی که با استخرهای بزرگ قابل رقابت هستند، حساب می کنیم. ماینرهایمان با انرژی تجدیدپذیر تولید شده توسط نیروگاه های خورشیدی ما تامین می شوند و بدین ترتیب فعالیت به یک عمل کارآمد و پایدار تبدیل شده است.شرکت هایی مانند شرکت سولار آلیانس انرژی (Solar Alliance Energy) ارایه دهنده تاسیسات خورشیدی، تجاری و صنعتی – متمرکز بر نقش شگفت انگیز ای هستند که انرژی تجدیدپذیر می تواند برای حمایت از توسعه صنعت رمز ارزها ایفا کند.در نوامبر ۲۰۱۸ ، این کمپانی قراردادی را با NuYen blockchain برای توسعه تاسیسات استخراج کریپتوکارنسی در Murphysboro ، ایلینویز امضا کرد. این تسهیلات از جامعه Murphysboro از طریق طرح ابتکاری مشاغل انرژی سبز پشتیبانی می کند.منبع: bitcoinist

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " انرژی خورشیدی تا ۷۵درصد از هزینه‌های ماینرهای بیتکوین را کاهش میدهد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون