روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مارک فابر ، سرمایه‌گذار مشهور سوئیسی هم بالاخره بیتکوین خرید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ منتشر شد.

مارک فابر ، سرمایه‌گذار مشهور سوئیسی هم بالاخره بیتکوین خرید

[…]

نوشته مارک فابر ، سرمایه گذار مشهور سوئیسی هم بالاخره بیتکوین خرید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مارک فابر ، سرمایه گذار مشهور سوئیسی و منتقد همیشگی سیاست های بانک مرکزی، سرانجام بیتکوین خرید. آیا این موضوع میتواند نوید آغاز حرکت افزایشی بازار باشد؟مارک فابر ممکن است برای نظراتش درباره برابری نژادی مورد احترام نباشد. اما وقتی نوبت سرمایه گذاری می رسد، او با وارن بافت مرد کهنه کار سرمایه گذاری مقایسه میگردد و آن هم به دلیل ثبت سوابق موفقیت آمیز ادامه دار اوست. برخلاف دیگر سرمایه گذاران سالخورده که بیتکوین را به صورت یک “تله و مرگ موش” رد می کنند، فابر در نهایت اولین بخش از شماره یک سرمایه گذاری جهانی را خرید.بیتکوین توانسته همواره علاقه سرمایه گذاران آگاه را به خود جلب کندفابر که توسط مطبوعات به عنوان Dr.Doom لقب گرفته است، معمولاً نسبت به چشم انداز بازارهای مالی بدبین و از منتقدین ثابت قدم بانک های مرکزی به شمار میرود. او بر این باور است که سیاست های پولی آن ها، منجر به رکود اقتصادی می شود.“به مصلحت است یا خیر؟“، سوالی که همیشه فابر با آن درگیر بوده است و مردد مانده و از سرمایه گذاری در بیتکوین خودداری کرده است. با این حال، هفته گذشته فابر در مصاحبه ای با Cash آلمان اعتراف کرد که در نهایت مقداری از سرمایه خود را به این امر اختصاص می دهد:من برای اولین بار ده روز پیش بیتکوین خریدم فابر یک شبه این تصمیم را نگرفت بگونه ای که یک سرمایه گذار بزرگ به ندرت این کار را انجام می دهد همانطور که ناشر خبرنامه Gloom Boom & Doom گزارش داد مخاطبین جوان تر او بارها او را به خرید بیتکوین در طول سال ها ترغیب کرده اند. با این حال نباید از بحث های گسترده و طولانی مدت ایشان با مدیر Xpao و مدیر اجرایی پی پال Wence Casares در اتخاذ این تصمیم به آسانی عبور کرد.فابر همچنین به Cash گفت که قیمت بیتکوین در حال حاضر به نسبت بالاترین قیمت آن در اواخر ۲۰۱۷ که به محدوده ۲۰،۰۰۰ دلار رسیده است، مناسب به نظر میرسد. علاوه بر این، بیتکوین در عرض سه ماه گذشته ۱۵ درصد سود داشته است.اینک که سرمایه ها از وال استریت و آغاز خرید دارایی ها در پایین ترین قیمت توسط سرمایه گذاران بزرگ شروع شده است، آیا این به این معنی است که بازار نزولی ممکن است به پایان خود رسیده باشد ؟ اگر این است، فابر نظری ندارد چنانکه میگوید:اطمینانی به این موضوع نیست اما ممکن است بیتکوین به یک استاندارد در نقل و انتقال پول مبدل گردد.او هنوز مطابق انتظار، همانند هر فرد ۷۳ ساله میزانی از مشکوک بودن سالم را نسبت به کریپتوکارنسی بعنوان یک کلاس جدید از دارایی پر نوسان برای خود قائل است.او به مخاطبین هشدار می دهد “هرگز نباید بیش از آنچه توان از دست دادنش را دارند در مقوله ای سرمایه گذاری کنند” که همیشه توصیه ای است صحیح و مطابق با قوانین مدیریت ریسک و سرمایه.منبع: bitcoinist

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مارک فابر ، سرمایه‌گذار مشهور سوئیسی هم بالاخره بیتکوین خرید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون