روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چهار آلت‌کوین با بیشترین سطح پذیرش در سال ۲۰۱۸ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ منتشر شد.

چهار آلت‌کوین با بیشترین سطح پذیرش در سال ۲۰۱۸

[…]

نوشته چهار آلت کوین با بیشترین سطح پذیرش در سال ۲۰۱۸ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

چهار آلت کوین با بیشترین سطح پذیرش در سال ۲۰۱۸با توجه به بازار کاهشی سال ۲۰۱۸، آژانس رتبه بندی وایس کریپتو (Weiss Crypto) می گوید که پذیرش و استفاده از آلت کوین ها شایان توجه است. آژانس رتبه بندی می گوید این روند به افزایش سطح پذیرش رمزارز برای بسیاری از کاربران در سراسر جهان اشاره دارد.براساس پست منتشرشده در وبلاگ رسمی آژانس رتبه بندی وایس کریپتو، در روز چهارشنبه ۱۰ آپریل ۲۰۱۹، چهار آلتکوین در سال ۲۰۱۸ که بازار رمزارزها با کاهشی ۸۰درصدی مواجه بود شاهد رشد گسترده ای در پذیرش توسط کاربران بوده است.حجم معاملات EOS از ۷۰۰۰ تراکنش در هر روز به حدود ۴.۶ میلیون در روز بین فوریه ۲۰۱۸ و مارس ۲۰۱۹ افزایش یافت. Tron نیز شاهد افزایش تعداد تراکنش خود از ۳۰۰۰ تا ۱.۹ میلیون تراکنش در همین دوره بود.دو پروژه دیگر که توسط آژانس رتبه بندی وایس کریپتو شناسایی شد عبارت بود از BitShares و WAX، به گونه ای که به ترتیب به ۱.۱ میلیون و ۴.۴ میلیون تراکنش در روز رسید.در مجموع، این چهار پروژه آلتکوین به میزان ۲۷۰۰درصد افزایش در تعداد معاملات روزانه را از ۴۳۳،۰۰۰ تراکنش در فوریه سال ۲۰۱۸ به بیش از ۱۲.۴ میلیون دلار در مارس ۲۰۱۹ تجربه کردند.از نظر آژانس وایس کریپتو، این افزایش پذیرش در مواجهه با شرایط بازار نزولی ثبت شده است. آژانس انتظار دارد که تحولات تکنولوژی در آینده نزدیک به پذیرش بیشتر رمزارزها منجر شود.بااین حال، مهم است که توجه داشته باشیم که تعداد بالای تراکنش لزوماً برابر با انتقال معنی دار ارزش نیست. علاوه بر این، هزینه تراکنش بر روی شبکه چهار بلاکچین فوق الذکر به طور خاص بسیار کم است. بنابراین، ممکن است یک معیار و متر ضعیف برای سنجش پذیرش عام باشد چرا که بیشتر این فعالیت در واقع نمی توانند به صورت اقتصادی و یا توسط کاربران واقعی انجام شود.به عنوان مثال تعداد تراکنش های روزانه EOS چهارده بار بیشتر از بیت کوین است. با این حال ارزش تراکنش های صورت گرفته در بیت کوین با سایر شبکه های بلاکچین قابل مقایسه نیست.پیشتر در این هفته، ستریس پاریبوس (Ceteris paribus)، تحلیل گر بازار رمزارزها، تاکید کرد که ارزش نقل و انتقال صورت گرفته در شبکه بیت کوین با وجود داشتن تنها حدود ۷ درصد از شمار تراکنش های اخیر،۲۰مرتبه بیش از ارزش تراکنش های EOS در مقیاس دلار بوده است. ضمن اینکه تراکنش های بیت کوینی صورت گرفته در شبکه لایتنیگ در این موضوع لیست نمی شود.آژانس وایس کریپتو این حقیقت را تایید می کند و می گوید :البته تمام تراکنش ها به طور کیفی یک سان نیستند. یک انتقال ۱۰ میلیون دلاری بیت کوین بسیار مهم تر از یک رای ساده یا “like” در شبکه Steem است.به باور آژانس رتبه بندی وایس کریپتو، دیگر شاخص های مهم مانند امنیت، ظرفیت شبکه و فعالیت توسعه دهندگان نیز طی ۱۲ ماه گذشته افزایش یافته است. این ادعا همراه با هزینه تراکنش ها در قیمت های پایین تر، اعتقاد دارد که آلت کوین ها در راه کسب قدرت بیشتری در صنایع مالی و فن آوری هستند.طبق گزارش بیت کوینیست، یک نظرسنجی آنلاین از سوی صندوق بین المللی پول (IMF) نشان داد که بسیاری از مردم در عرض پنج سال آینده به جریان اصلی بیتکوین و رمزارزها تبدیل خواهند شد.پ.ن: به نظر شما ورود مردم به جریان اصلی رمزارزها چندسال دیگر طول خواهد کشید؟منبع: bitcoinist

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چهار آلت‌کوین با بیشترین سطح پذیرش در سال ۲۰۱۸ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون