روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " درآمد ۳۲ هزار دلاری هکرهای کلاه سفید طی ۲ ماه از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ منتشر شد.

درآمد ۳۲ هزار دلاری هکرهای کلاه سفید طی ۲ ماه

[…]

نوشته درآمد ۳۲ هزار دلاری هکرهای کلاه سفید طی ۲ ماه اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

هکرهای کلاه سفید از طریق کشف حفره‎های امنیتی کریپتو ۳۲۰۰۰ دلار طی دو ماه اخیر کسب درآمد کردند.هکرهای کلاه سفید به هکرهایی گفته می‎شود که در راستای ارتقای امنیت سایبری سازمان‎های مختلف به هک سیستم‎های آن‎ها پرداخته و حفره‎های امنیتی موجود را پیدا و گزارش می‎کنند.براساس گزارش ها در تاریخ ۲۰ می، هکرهای کلاه سفید با کشف حفره‎های امنیتی پروژه‎های حوزه کریپتو و بلاکچین موفق به کسب ۳۲۰۰۰ دلار شدند.این مبلغ توسط ۱۵ شرکت از تاریخ ۲۸ مارچ تا ۱۶ می به هکرها پرداخت شد که در ازای گزارش ۳۰ حفره امنیتی عمومی توسط این هکرها بوده است.این که یک حفره امنیتی چه مبلغ جایزه برای کاشفش به ارمغان می آورد به قدرت تخریب آن بستگی دارد. حدنصاب بیشترین رقم پرداختی برای کشف یک حفره امنیتی ۱۰۰ دلار بوده است که توسط شرکت Omisego پرداخت شد. با این حال، کمپانی EOS با نام Block.One و یک استارتاپ بلاکچینی با نام تجاری Aeternity ، در طول این دو ماه ۱۰،۰۰۰ دلار پاداش پرداخت کرد.ترون اعلام کرده است که برای کشف یک نقطه ضعف که می‎توانست کل بلاکچین این شرکت را تحت الشعاع قرار دهد مبلغ ۳۵۰۰ دلار به یک هکر پرداخته است. طی این اظهارات این شرکت بیان کرد که یک مهاجم می تواند حافظه موجود در یک کامپیوتر را پر کند و با استفاده از کد مخرب در قراردادهای هوشمند، حمله ی گسترده انکار سرویس Distributed Denial of Service را بر روی شبکه Tron انجام دهد.صرافی بزرگ بایننس نیزبرای رفع هر مشکل پروژه “P1: Critical” مبلغ ۱۰٫۰۰۰ دلار پیشنهاد داد که تا سقف ۱۰۰٫۰۰۰ دلار به صورت کوین اختصاصی این صرافی یعنی BNB به کاربران پرداخت می‎شود. این صرافی p1 را مطابق با رده‎بندی آسیب‎پذیری bugcrowd طبقه‎بندی می‎کند.براساس گزارش‎های قبلی کوین تلگراف هکرهای کلاه سفید مبلغ قابل توجه ۸۷۸٫۰۰۰ دلار در ازای کشف مشکلات امنیتی کریپتو طی سال ۲۰۱۸ بدست آوردند. سهم صرافی کوین‎بیس از این رقم ۲۹۰٫۳۸۱ دلار بوده است درحالی‎که ترون ۷۶٫۲۰۰ دلار پرداخت کرده است.منبع: cointelegraph

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " درآمد ۳۲ هزار دلاری هکرهای کلاه سفید طی ۲ ماه از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون

× ×