روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " فورکی بنام Bitcoin2 با مقاصد کلاهبرداری از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ منتشر شد.

فورکی بنام Bitcoin2 با مقاصد کلاهبرداری

[…]

نوشته فورکی بنام Bitcoin2 با مقاصد کلاهبرداری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اهالی کریپتو اخیراً در رسانه های اجتماعی فورکی بنام Bitcoin2 را که به دو صرافی رمزارزی تزریق و سپس از آنها خارج شد را به سخره گرفتند.طی ۴۸ ساعت گذشته، علاقه‎مندان به رمزارزها مشغول بحث در مورد یک فورک بیتکوین بنام Bitcoin2 بودند. سکه کوچک مطرحی که از ۲۸ می تنها در دو صرافی فهرست شده و ارزشش بیش از ۵۲۰۰% رشد نموده و نهایتاً موفق به ثبت نام در وبسایت CMC نیز شد. اما اعتقاد بر این است که بیتکوین۲ تنها برای مقاصد کلاهبرداری بوجود آمده است.بیتکوین۲ فورکی منشعب شده از بیتکوین روی بلاک شماره ۵۰۷۸۵۰ است که ۵ فوریه ۲۰۱۸ ایجاد شد. اصلی‎ترین دلیلی که Bitcoin2 توجه ها را به خود جلب کرد این بود که در دو صرافی فهرست شده و وبسایت ارزش‎گذاری کوین‎مارکت‎کپ نیز آن را به لیست رمزارزهای خود افزوده بود.ویسایت token در پشتیبانی از این رمزارز مدعی بود که Bitcoin2 حاصل یک دهه پیشرفت فناوری بلاکچین است و بسیار مقیاس‎پذیر میباشد. همچنین از تراکنش‎های به واقع ناشناس و سریع پشتیبانی میکند.در تاریخچه قیمت این رمزارز در وبسایت CMC میبینیم که در مورخ ۲۸ می، این رمزارز قیمتی حدود ۰.۶۸ دلار داشته و با جهشی ۵۲۰۰ درصدی ارزشش در ششم ژوئن به ۳۶.۹۳ دلار رسیده است.این موضوع حدس و گمان هایی را در جامعه کریپتو به همراه داشت مبنی بر اینکه این به اصطلاح رمزارز یک کلاهبرداری است که توسط دو صرافی ناشناخته و سازندگان بیتکوین۲ هدایت میشود.Bitcoin2 چه کوفتی است؟ و چرا امثال این سکه‎ها وجود دارند؟بازدید از وبسایت این رمزارز بدلیل طراحی افتضاح به سختی امکان‎پذیر است اما تیم خالق بیتکوین۲ مدعی هستند که توکن آنها دارای ویژگی‎های بسیار پیشرفته‎ای است.از جمله اینکه BTC2 به دلیل استفاده از سیستم masternode (پروتکل طراحی شده مشابه شبکه Dash) به‎نظر میرسد فوق‎العاده سریع است و همچنین به‎نظر می‎رسد قابل شناسایی نیست زیرا گفته میشود از پروتکل Zerocoin استفاده میکند.درست مانند زی کش، در جزئیات وبسایت این رمزارز دو کیف‎پول وجود دارد، یکی برای تراکنش‎های معمول BTC2 و دیگری برای انجام تراکنش‎های zBTC2 که مبتنی بر حفظ حریم خصوصی است. این سکه تنها در پلتفرم‎های تجارتی Crex24 و Escodex ثبت شده است و درحال حاضر دارای رتبه ۲۰۳۳ در رده بندی رمزارزها است.در شبکه های اجتماعی نیز کاربران گفته اند که Bitcoin2 چه کوفتی است؟؟ و درخصوص اینکه چگونه مشخصات مضحک یک کلاهبرداری را داراست به بحث و تبادل نظر پرداختند.منبع: bitcoin.com

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فورکی بنام Bitcoin2 با مقاصد کلاهبرداری از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون

× ×