روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد قیمت بیتکوین امید افزایش قیمت آلتکوین‌ها را کاهش میدهد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ منتشر شد.

رشد قیمت بیتکوین امید افزایش قیمت آلتکوین‌ها را کاهش میدهد

[…]

نوشته رشد قیمت بیتکوین امید افزایش قیمت آلتکوین ها را کاهش میدهد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

کاهش قیمت آلتکوین ها در پی افزایش قیمت بیتکوین برترین رمزارز دنیا روند صعودی خود را همچنان حفظ کرده است. باتوجه به سلطه تقریبا ۶۰ درصدی بیتکوین بر بازار، بسیاری از تریدرها و هواداران رمزارزها در این فکر هستند که آیا هیچوقت وضعیت آلتکوین ها بهبود خواهد یافت؟بیتکوین خود را در محدوده ۱۱ هزار دلار حفظ کرده استبیتکوین درحال حاضر در نزدیکی بالاترین قیمتش در سال جاری قرار دارد و به ارزش ۱۱۴۰۰ دلار معامله میشود. بیتکوین روز گذشته را بیشتر در محدوده ۱۰۸۰۰ سپری کرد ولی با آغاز کار تریدرها در آسیا، قیمت مجدداً در کانال صعودی قرار گرفت. هفته گذشته در همین زمان بیتکوین رشدی ۲۰ درصدی را تجربه کرد و نشانی از پایین آمدن قیمت از خود بروز نمیداد.یک مقاوت شدید در محدوده ۱۱۷۰۰ دلار انتظار بیتکوین را میکشد. یک افت قیمت در وضعیت فعلی مفید خواهد بود هرچند که نمودارهای سهمی وار چنین چیزی را نشان نمیدهند.برخی تحلیل گران معتقدند بیتکوین با افتی ۳۰ درصدی روبرو خواهد بود و قیمت تا محدوده ۷۸۰۰ دلار نزول خواهد داشت. بنظر میرسد در این محدوده اردرهای خرید فراوانی انباشته شده باشد که به محض رسیدن قیمت به این محدوده، سرمایه گذاران جا مانده از بازار به این جنبش پیوسته و قیمت بیتکوین روند صعودی خود را با قدرت بیشتر از سر بگیرد.سال ۲۰۱۷ را بخاطر دارید؟ چه زمانی فصل آلتکوین ها فرا میرسد؟بسیاری از تریدرها درخصوص عملکرد ضعیف بیشتر آلتکوین ها ابراز نگرانی کرده اند. درحالیکه برخی از آلتکوین ها همچون لایت کوین عملکرد درخشانی داشته اند، اکثریت آلتکوین ها گویی که تحت تاثیر زمستان کریپتوها، منجمد شده اند. یک علاقمند به بازار رمزارزها اشاره ای به سال ۲۰۱۷ میکند و میگوید:همه توجه ها به بیتکوین است. کسی سال ۲۰۱۷ را به خاطر دارد؟ بیتکوین پیش میرود، بیتکوین متوقف میشود. آلتکوین ها در پوست خود نمیگنجند، دومین فصل آلتکوین ها در راه است. تیک تاک …تریدری دیگری میگوید: کسی که به بررسی الگوهای سال ۲۰۱۷ زمانیکه فصل آلتکوین ها به پایان رسید پرداخته است. او میگوید:وضعیت آلتکوین ها مشابه اواسط سال ۲۰۱۷ بنظر میرسد. بیتکوین بالا و بالاتر رفت ناگهان همه چیز متوقف شد، برخی از آلتکوین ها پرچمدار شدند و به راه صعود ادامه دادند و بعضاً قیمتشان ۵۰ یا ۱۰۰ برابر شد. من تصور میکنم اینبار نیز متفاوت نباشد، شما هشداری دریافت نخواهید کرد.این صحیح است که بسیاری از آلتکوین هایی که در سال ۲۰۱۷ عملکرد خارق العاده ای داشتند در سال ۲۰۱۹ کار زیادی انجام نداند. سکه هایی نظیر کاردانو و استلار هم اکنون از جمع ۱۰ رمزارز برتر خارج شده اند و ارزششان به ترتیب از بالاترین قیمت تمام دورانشان ۹۱% و ۸۵% افت کرده است.سایر آلتکوین ها نظیر IOTA ،NEO ،OmiseGO ،ICON ،Qtum ،Lisk ،VeChain و ۰x که آنها نیز عملکرد خوبی در سال ۲۰۱۷ داشتند، امسال علائم کمی از بازیابی شرایط دو سال قبلشان بروز داده اند.بسیاری بر این باورند که خیلی از توکن های سال ۲۰۱۷ از بین می روند و در عرضه های جدید سال جاری غرق می شوند، اما درحال حاضر بیتکوین هنوز بر بازار غالب است و فصل آلتکوین ها هنوز آغاز نشده است.منبع: bitcoinist

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد قیمت بیتکوین امید افزایش قیمت آلتکوین‌ها را کاهش میدهد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون

× ×