روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین صعودی یا نزولی ؟ نظر یک تحلیلگر را بخوانیم از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ منتشر شد.

بیت کوین صعودی یا نزولی ؟ نظر یک تحلیلگر را بخوانیم

[…]

نوشته بیت کوین صعودی یا نزولی ؟ نظر یک تحلیلگر را بخوانیم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

خرید قراردادهای آتی بیت کوین با قیمت ۸۵۰۰ دلار فوق العاده است. تحلیلگر حوزه رمزارز جان کولووز اخیراً پیرامون صعودی یا نزولی بودن روند قیمت پادشاه رمزارزها به بلومبرگ گفت: قیمت بیت کوین قبل از رشد دوباره، تا ۸۵۰۰ دلار سقوط میکند.بیتکوین با قیمت ۴ رقمی گویی که مفت استاوایل هفته جاری جان کولووز یکی از فعالان حوزه رمزارزها پیرامون مسائلی از قبیل تغییرات قیمت بیت کوین و جلسات کنگره آمریکا راجع به لیبرای فیسبوک با تلویزیون بلومبرگ گفتگو کرد. کولووز معتقد است که افت قیمت بیتکوین بیشتر به یک فرآیند شبیه است تا یک روند نزولی و با تاکید بر کلمه فرآیند قصد داشت تا نشان دهد روند صعودی قیمت بیتکوین به روندی نزولی تبدیل نشده است.او شرح داد که قیمت این رمزارز اکنون از طریق شاخص کلاسیک اصلاحی ABCD به حرکت ادامه میدهد و سطح حمایت ۹۰۰۰ دلار را رصد کرده است. کولووز میگوید قیمت بیتکوین درحال رسیدن به ثبات است اما خاطرنشان کرد از آنجایی که تثبیت فعلی پر از درز و شکاف است ممکن است بازهم شاهد افت قیمت باشیم.قیمت فعلی بیتکوین سطح حمایتی در محدوده ی میانگین ۵۰ روزه برای خود دست و پا کرده است اما وجود یک double top که علامتی از پایان دوران رشد بازار است، علاقه مندان به افت قیمت را به خود جذب کرده است. علاوه بر این طبق شاخص RSI (شاخص قدرت نسبی) قبل از یک افزایش قیمت سالم، فضا برای افت قیمت وجود دارد.چرا ۸۵۰۰ دلار؟زمانیکه از این تحلیلگر سوال شد که چرا شاخص double top در سطحی بین ۸۵۰۰ تا ۹۰۰۰ تکمیل میشود، درحالیکه بلومبرگ پیش بینی کرده بود ممکن است قیمت تا زیر ۷۰۰۰ دلار نیز سقوط کند. او به نکات زیر اشاره کرد:۱- در محدوده ی فعلی، طیفی از قیمت ها که فاصله ی چندانی از هم ندارند وجود دارد و مدتی است که بیتکوین در این طیف معامله میشود.۲- روند غالب در نمودارهای دراز مدت بسیار قدرتمند است و ترید بر خلاف آن توصیه نمیشود.۳- خریداران زیادی در سطوح قیمت بین ۹۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار وجود دارد.کولووز میگوید که طرفداران روند صعودی به وضوح مسئول حرکت قیمت بیتکوین در محدوده میانگین ۵۰ هفته ای هستند و توقف روند نزولی در آپریل ۲۰۱۷ نشانه ی روشنی از تجدید روند صعودی در بلند مدت بود.ممکن است آخر هفته سختی در انتظار بیتکوین باشددر زمان نگارش این متن قیمت بیتکوین در محدوده ۱۰ هزار دلار قرار دارد و در طیف سفت و سخت ۱۰۳۰۰ تا ۱۰۶۰۰ دلار معامله میشود. تغییرات قیمت این هفته خیلی شدید نبوده است و شایعه ای که اخیراً پیرامون تحقیقات CFTC از صرافی بیت مکس حول محور دسترسی کاربران ساکن آمریکا به خدمات این صرافی براه افتاد، اعتماد تریدرها را به بازار رمزارز متزلزل کرد. آخرهفته های سال جاری عادت دارند که تغییرات غیرمنتظره ای در قیمت بیتکوین رخ دهد، بنابراین در ۴۸ ساعت آینده ممکن است شاهد یک سری تحرکات مهم قیمتی باشیم.منبع: bitcoinist

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین صعودی یا نزولی ؟ نظر یک تحلیلگر را بخوانیم از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون