روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سرمایه‌گذاری بلندمدت روی بیت کوین گزینه‌ی محبوب جوانترها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ منتشر شد.

سرمایه‌گذاری بلندمدت روی بیت کوین گزینه‌ی محبوب جوانترها

[…]

نوشته سرمایه گذاری بلندمدت روی بیت کوین گزینه ی محبوب جوانترها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

براساس یک مطالعه، ۴% از آمریکایی ها بیت کوین را به عنوان بهترین گزینه ی سرمایه گذاری بلندمدت میپندارندطبق آخرین مطالعه ای که از سوی SSRS انجام گرفت، ۴% از آمریکاییان بیت کوین و سایر رمزارزها را بهترین گزینه سرمایه گذاری بلندمدت میدانند. در نظرسنجی جداگانه ای که توسط شرکت فیدلیتی پیش از این انجام شده بود، ۴۷% از سرمایه گذاران نهادی، دارایی های کریپتو را به منزله بخشی از سبد دارایی های خود که کارکرد یا دستاوردی اقتصادی دارند بشمار می آورند.بیتکوین در مسیر تبدیل شدن به محبوترین سرمایه‎ گذاریاین تحقیق که به درخواست bankrate.com و توسط SSRS صورت پذیرفت هدفش شناخت محبوبترین سرمایه گذاری بلندمدت در نظر آمریکایی ها بوده است.براین اساس، محققان این پرسش را مطرح کردند: برای پولی که تا ۱۰ سال آینده به آن نیاز ندارید، کدام گزینه را برای سرمایه گذاری انتخاب میکنید؟ و گزینه ها عبارت بودند از: املاک و مستغلات، بازار بورس، سرمایه گذاری های نقدی، طلا و فلزات گرانبها، اوراق بهادار، بیتکوین و رمزارزها، هیچکدام.در این میان ۴% از شرکت کنندگان گزینه بیتکوین و رمزارزها را انتخاب کردند. برای ۳۱% از آمریکایی ها بخش املاک و مستغلات جهت سرمایه گذاری بلندمدت جذاب است.این تحقیق طی ۵ روز از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ ژوئن برگزار شد و جامعه ای ۱۰۱۵ نفری را پوشش میداد.۴۷% سرمایه گذاران وال استریت خواهان اضافه شدن کریپتوها به سبد سهامشان هستندروند تبدیل شدن بیت کوین به یک سرمایه گذاری ظاهراً دارد شتاب میگیرد. در این رابطه بنظر میرسد نتایج نظرسنجی SSRS با نتایجی که از نظرسنجی شرکت فیدلیتی که ماه می ۲۰۱۹ و در میان سرمایه گذاران بورس وال استریت برگزار شد، مطابقت دارد.نظرسنجی شرکت فیدلیتی نشان داد که ۴۷% از سرمایه گذاران نهادی جایی برای دارایی های دیجیتال در سبد سرمایه گذاری خود در نظر میگیرند. جزئیات نتایج به شرح زیر است:🔶 ۷۲% ترجیح میدهند محصولات سرمایه گذاری ای بخرند که دارایی ها دیجیتال پشتوانه ی آنها هستند.🔶 ۵۷% ترجیح میدهند مستقیماً کریپتو بخرند.🔶 ۵۷% ترجیح میدهند محصولات سرمایه گذاری ای بخرند که شرکت های دارایی های دیجیتال از آنها پشتیبانی میکنند.بیتکوین همچنان بین جوانترها محبوبترین استمطالعه SSRS تصدیق میکند که بیت کوین و دارایی های رمزارز در میان افراد جوانتر محبوبیت بیشتری دارند. بر اساس نظر محققان:افراد در رنج سنی ۱۹ تا ۴۰ سال رمزارزها را تقریباً سه برابر بیشتر از افراد رنج سنی ۴۰ تا ۶۰ سال برای سرمایه گذاری بلندمدت انتخاب میکنند. تعداد کمی از افراد نسلهای پیشین ارزهای مجازی را بعنوان انتخاب اول خود مطرح کرده اند.در ضمن نتایج نظرسنجی SSRS با نتایج نظرسنجی دیگری که توسط Harris Post شد نیز مطابقت دارد که میگفت ۵۹% افراد رنج سنی ۱۸ تا ۳۴ سال بیتکوین را قویاً و یا تا حدودی یک نوآوری مثبت در حوزه فناوری مالی میدانند. که ۱۱% نسبت به اکتبر ۲۰۱۷ بیشتر بوده است.منبع: bitcoinist

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرمایه‌گذاری بلندمدت روی بیت کوین گزینه‌ی محبوب جوانترها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون

× ×