روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مشارکت بانک آلمانی و خودروسازی بنز در توسعه روش پرداخت ماشین به ماشین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ منتشر شد.

مشارکت بانک آلمانی و خودروسازی بنز در توسعه روش پرداخت ماشین به ماشین

[…]

نوشته مشارکت بانک آلمانی و خودروسازی بنز در توسعه روش پرداخت ماشین به ماشین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بانک آلمانی و کامیون سازی دایملر-بنز در توسعه پرداخت به روش ماشین به ماشین با یکدیگر مشارکت میکنندبراساس گزارش‎ها کامرزبانک (Commerzbank)، یک بانک تجاری بین المللی مستقر در فرانکفورت آلمان با حضور در بیش از ۵۰ کشور جهان، با شرکت دایملر همکاری کرده است تا کامیون‎های تولید شده توسط این شرکت، اولین پرداخت هزینه به روش ماشین به ماشین (M2M) را بر بستر بلاکچین انجام دهد.پرداخت های خودکار، بدون دخالت انسانبراساس اطلاعیه مطبوعاتی کامرزبانک که در هفته گذشته منتشر شد، این بانک مبادله و تسویه حساب بین یک نقطه شارژ الکترونیکی و کامیون دایملر را بدون هیچ‎گونه مداخله انسانی آزمایش کرد. به‎منظور انجام این پروژه، بانک یوروی توکنایز شده بر بستر بلاکچین را جهت پرداخت به شیوه اتومات بصورت پایلوت و آزمایشی در اختیار قرار داد. هدف از بکارگیری این سیستم آن است که ماشین آلات نسل بعدی بتوانند با استقلال بیشتری کار کنند.استفان مولر، رئیس هیات مدیره کامرزبانک، توضیح می دهد که اجازه دادن به ماشین ها برای انجام پرداخت‎های متقابل، گام بعدی منطقی در افزایش بهره وری زنجیره تامین است. او افزود:پس از انجام معاملات اوراق بهادار کاملاً دیجیتالی در پروژه‎های آزمایشی گذشته، اکنون تمرکز روی ساختارهای پرداخت غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین است. ما به‎عنوان یک بانک، ایجاد معماری جدید پرداخت دیجیتال برای مشتریانمان را وظیفه خود می‎دانیم.به گفته مولر، درآمد سالانه کامرزبانک بالغ بر ۱۰.۲ میلیارد دلار و دایملر برابر ۱۸۶.۹ میلیارد دلار است. بنابر گزارش‎ها، دایملر پیش از این جهت ارائه یک کیف پول سخت افزاری با استارتاپ Riddle & Code وارد مشارکت شده بود.تست اخیر صورت گرفته در قالب پرداخت ماشین به ماشین (M2M) نشان داده است که هر دو فرآیند شارژ و پرداخت در وسایل نقلیه الکتریکی را میتوان بطور خودکار و بدون دخالت انسان انجام داد.این تیم قاطعانه بر این باور است که این امر ممکن است منجر به دستیابی به دستاوردهای بهره وری در زنجیره های لجستیکی و همچنین استفاده از پتانسیل قابل توجهی شود.منبع: cointelegraph – btcmanager

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مشارکت بانک آلمانی و خودروسازی بنز در توسعه روش پرداخت ماشین به ماشین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون

× ×