روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیش بینی تداوم درخشش بیت کوین و رسیدن قیمت آن به ۵۰۰۰۰ دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ منتشر شد.

پیش بینی تداوم درخشش بیت کوین و رسیدن قیمت آن به ۵۰۰۰۰ دلار

[…]

نوشته پیش بینی تداوم درخشش بیت کوین و رسیدن قیمت آن به ۵۰۰۰۰ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پیش بینی درخشش بیت کوینالکس کروگر، اقتصاددان و تحلیلگر بازار ارزهای رمزپایه معتقد است که ۲۰،۰۰۰ دلار بالاترین قیمت بیت کوین در تمام دوران نخواهد بود و می بایست منتظر بیت کوین ۵۰،۰۰۰ دلاری باشید.طی توئیتی که در روز شنبه منتشر شد، کروگر استدلال خود مبنی بر افزایش قیمت بیت کوین تا تراز ۵۰،۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۱ اعلام کرد. به گفته کروگر وزن فاکتورهای افزایشی بیشتر از نکات منفی و بازدارنده قیمت بیت کوین است. گزیده‎ای از فاکتورهای مزبور را به شرح زیر میتوان عنوان کرد:در نگاهی کلی، تسلط روند صعودی نسبت به شرایط نزولی کاملاً مشهود است، تصور کنید درصورت شکست سطح ۲۰،۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱، قیمت به سرعت خود را به اعداد بالاتر یعنی ۳۰ هزار، ۴۰ هزار و ۵۰ هزار دلار رسانیده و در این اعداد معامله خواهد شد. از ایجاد و تاثیر فومو در این افزایش لذت ببرید.فومو یا ترس از جاماندن به رویدادی اطلاق میشود که بسیاری از سرمایه گذاران، از ترس جاماندن از یک رشد قیمتی در یک مورد خاص، به سمت سرمایه گذاری در آن بیزینس سرازیر میشوند که این امر خود موجب افزایش و رشد قیمت میشود.درحال حاضر، قیمت بیت کوین در محدوده ۱۰،۰۰۰ دلار و در منطقه تحت مقاومت دیده میشود. بنابراین، رمزارز برتر بین ۹۰۰۰ تا ۱۲،۰۰۰ دلار و در یک منطقه رنج قرار گرفته است.امکان رسیدن قیمت به ۸۵۰۰ دلار بعید نیستکروگر همچنین بحث در مورد احتمال ریزش قیمت تا سطح ۸۵۰۰ دلار را چندان دور از ذهن نمیداند. برخی از مفسران نیز این محدوده را به عنوان گپ رخ داده در قراردادهای آتی CME به عنوان نشانه ای از احتمال قریب الوقوع ذکر کرده‎اند.به عقیده کروگر، ضرورت پر شدن گپ‎های CME به‎دلیل عدم وجود پشتیبانی یا مقاومت قابل توجهی به‎عنوان سطح قیمت، چندان حائز اهمیت نیست علاوه بر این، وجود چنین گپ‎هایی اغلب در فعالیت‎های تجاری در بازارهایی از این دست اتفاق می‎افتد.با این وجود اگر بیت کوین زیر ۹۰۰۰ دلار سقوط کند، احتمال سقوط شدید به قیمت ۸۵۰۰ دلار وجود دارد. به گفته کروگر، هر حرکت رو به پایین بیشتر باید به‎عنوان هدیه در نظر گرفته شود؛ فرصتی برای خرید به‎منظور آماده شدن جهت جهشی فراتر از سطح فعلی قیمت در سال ۲۰۱۹.باد مخالف در مسیر ثبت قله های جدید قیمتعلیرغم وجود دلایل کافی برای روند صعودی قیمت، کروگر معتقد است نبایست از روند قابل توجه مخالف این مسیر نیز به‎سادگی عبور کرد. سودآوری ماینرها تا زمانیکه عملکرد قیمت مثبت باقی بماند بالاست. پس نگه داشتن بیت کوین برای آنها نمی بایست چندان غیرمعمول تلقی گردد و تنها بخشی از درآمد به کاور کردن هزینه‎ها اختصاص می‎یابد.در عین حال این سودمندی سبب افرایش و ورود ماینرهای دیگر به این عرصه خواهد شد که متعاقب آن افزایش نرخ هش و رشد سختی شبکه را به دنبال خواهد داشت. حضور ماینرهای بیشتر در یک روند صعودی به‎معنای حاشیه سود کمتر بوده و لذا امکان نگه داشت و Hodling کمتر خواهد شد.منبع: bitcoinist

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش بینی تداوم درخشش بیت کوین و رسیدن قیمت آن به ۵۰۰۰۰ دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون

× ×