روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " انتقال ۱۰۰۰ بیت کوین به کیف پول سخت افزاری توسط یک نهنگ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ منتشر شد.

انتقال ۱۰۰۰ بیت کوین به کیف پول سخت افزاری توسط یک نهنگ!

[…]

نوشته انتقال ۱۰۰۰ بیت کوین به کیف پول سخت افزاری توسط یک نهنگ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

یکی از نقش آفرینان اصلی در بازار ارزهای رمزپایه مبادرت به برداشت ۱۰۰۰ بیت کوین معادل (۸٫۳ میلیون دلار) ازصرافی Bitstamp و انتقال آن به یک کیف پول سخت افزاری کرده است. آیا این نشانه آن است که بیت کوین در دوره انباشت قرار دارد؟پیش قراول دنیای رمزارزها در محدوده قیمت ۸۳۰۰ دلار ثابت نگه داشته شده است و به نظر می رسد که بسیاری از طرفداران کاهش قیمت که خواستار شکست در زیر سطح ۸۰۰۰ دلار هستند، دچار اشتباه شده اند. در عوض، قیمت بیت کوین نسبتا ثابت مانده است و نوسان آن به طرز عجیبی پایین است.با عنایت به ثبات موجود در قیمت فعلی بیت کوین، برخی نهنگ ها از این موضوع بعنوان نشانه هایی از یک دوره انباشت یاد میکنند. روز جاری اکانتی تحت عنوان whale_alert از اقدام به برداشت ۱۰۰۰ بیت کوین توسط یک نهنگ بازار کریپتوها از صرافی Bitstamp و انتقال آن به یک کیف پول سخت افزاری خبر داده است.گفتنی است این ۱۰۰۰ بیت کوین به یک آدرس کاملاً جدید ارسال شد. این بدان معنی است که این آدرس به طور خاص برای ذخیره سازی این تعداد بیتکوین ساخته شده است. همانطور که یکی از کاربران توییتر مینویسد، این نهنگ به سادگی بیت کوین هایش را به یک کیف پول به منظور ‘HODL کردن منتقل می کند.بیت کوین ثابت کرده است که در این سطح قیمت انعطاف پذیر بوده و از خود مقاومت نشان داده است و ترس از شکست در حال پسروی است. وحشت زمانی بالا بود که بیتکوین دو هفته پیش یک روز پس از انتشار Bakkt کاهشی قابل توجه را تجربه کرد. انتظار می رفت که ارزش بیشتری از بین برود، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. در عوض، تریدرها اکنون یک دوره برای تنفس دارند. بیت کوین ثابت مانده است و بسیاری از آلتکوین های اصلی درحال برخورداری از سطوح حمایتی می‎باشند.ثبات بیت کوین خبر خوبی برای کل بازار ارزهای رمزپایه تلقی میگردد. این یک دوره انباشت است، زمانی برای “گرفتن” و رسیدن سایر رمزارزها به بیت کوین. مشخص نیست که این دوره پایدار چقدر طول خواهد کشید و بیت کوین چه زمانی را برای آغاز حرکت انتخاب کند.منبع: beincrypto

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " انتقال ۱۰۰۰ بیت کوین به کیف پول سخت افزاری توسط یک نهنگ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون