روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ارائه پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال به معامله‌گران در بورس اشتوتگارت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ منتشر شد.

ارائه پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال به معامله‌گران در بورس اشتوتگارت

[…]

نوشته ارائه پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال به معامله گران در بورس اشتوتگارت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بورس اشتوتگارت، دومین بورس اوراق بهادار آلمان، پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال خود را برای همه معامله‎گران علاقمند در این کشور باز کرد. این حرکت به دنبال تصویب لایحه ای است که به بانک ها در آلمان اجازه فروش و نگهداری رمزارزها را برای مشتریان خود در سال آینده می دهد.پلتفرم معاملات رگوله شده کریپتوبورس اشتوتگارت روز جمعه اعلام کرد که پلتفرم معاملات دارایی دیجیتال اکنون برای همه افراد علاقه‎مند در آلمان در دسترس است. این شرکت شرح داده است:در اولین مکان رگولاتوری شده معاملات دارایی‎های دیجیتال آلمان، کاربران درحال حاضر میتوانند بیت کوین را در برابر یورو معامله کنند. در ادامه دارایی های دیجیتالی دیگری به پلتفرم معاملاتی افزوده میشود.برای دسترسی به پلتفرم BSDEX‎، کاربر باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد، ساکن آلمان، تبعه منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و دارای حساب بانکی آلمانی باشد. این پلتفرم واریز و برداشت های رمزارزی آزاد را با هزینه های مختلف دادوستد براساس نوع سفارش ارایه می دهد. بورس اشتوتگارت توضیح داد:BSDEX یک سیستم تجارت چند جانبه است که خریداران و فروشندگان دارایی‎های دیجیتال را از طریق یک درگاه سفارشات باز عملیاتی میکنند و سفارشات مشتریان مستقیماً در برابر یکدیگر اجرا میشود. درحال حاضر پیشنهاد ما به آلمان محدود است. با این حال، هدف ما این است که آن را در آینده در سایر کشورها نیز در دسترس قرار دهیم.پلتفرم دارایی دیجیتال با الزامات نظارتی قانون بانکداری آلمان منطبق است. The Baden- Wurttembergische Wertpapierborse که به عنوان یک شرکت هلدینگ در بورس اوراق بهادار عمومی عمل می کند، بر انطباق پلتفرم نظارت می کند. اپراتور فنی BSDEX بورس دیجیتال اشتوتگارت است که یک سرمایه گذاری مشترک بین گروه اشتوتگارت، Axel اسپرینگر، و Finanzen می باشد. Blocknox، که یکی از شرکت های تابعه سرمایه گذاری دیجیتال اشتوتگارت است، به عنوان متولی نگهداری رمز ارزهای مشتریان عمل می کند.در اوایل سال جاری، بورس اشتوتگارت یک اپلیکیشن ترید ارزهای رمز پایه تحت عنوان Bison را راه‎اندازی کرد . این اپ موبایلی امکان خرید و فروش BTC ، ETH ، LTC و XRP از ارائه دهنده خدمات مالی یک شرکت تابعه از بورس اشتوتگارت را فراهم میکند.✅ بورس اشتوتگارت، اپلیکیشن Bison را جهت انجام تراکنش های رایگان رمزارزی عرضه کردآلمان به تازگی پس از تصویب لایحه ای در ۲۹ نوامبر که به بانک ها اجازه فروش و نگهداری رمزارزها را برای مشتریان خود از سال آینده می دهد، به عنوان یک پناه گاه امن جهت ارزهای دیجیتال ظهور کرده است. دستورالعمل جدید به عنوان بخشی از اجرای “دستورالعمل (اتحادیه اروپا)۲۰۱۸ / ۸۴۳ در ۳۰ مه ۲۰۱۸ تصویب شده است”.منبع: bitcoin.com

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارائه پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال به معامله‌گران در بورس اشتوتگارت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون