روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین ۳۳۰۰۰ دلاری تا کمتر از 6 ماه دیگر با شتاب دهنده‌ای بنام هاوینگ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ منتشر شد.

بیت کوین ۳۳۰۰۰ دلاری تا کمتر از 6 ماه دیگر با شتاب دهنده‌ای بنام هاوینگ

[…]

نوشته بیت کوین ۳۳۰۰۰ دلاری تا کمتر از ۶ ماه دیگر با شتاب دهنده ای بنام هاوینگ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بنابر سوابق تاریخی، بیت کوین تا ماه جولای در تراز ۳۳۰۰۰ دلاری خواهد بودهمانطورکه احتمالاً می دانید، در ماه می امسال، شبکه بیت کوین سومین رویداد هاوینگ خود را تجربه خواهد کرد. افزایش آگاهی از رفتار بیت کوین از زمان آخرین رویداد در سال ۲۰۱۶ به معنای جاری شدن سیل پیش بینی ها پیرامون این موضوع در شرایط کنونی است.بازده سرمایه گذاری ۵۳۳۳ درصدی بین هاوینگ هاهمانطورکه در توئیتی توسط یکی از فعالان حوزه رمزارزها عنوان شد، بازده سرمایه گذاری یا ROI برای بیت کوین بین هاوینگ اول در تاریخ (۱۱/۲۰۱۲) و هاوینگ دوم در تاریخ (۹/۲۰۱۶) رقم شایان توجه ۵۳۳۳٪ بوده است.ما ناگزیر به نادیده گرفتن دوره بین بلاک نخستین و دوره اول هستیم، زیرا با ارزش اولیه صفر، بازده سرمایه گذاری یا همان ROI از نظرمحاسباتی بی نهایت خواهد بود.به هرحال، در نظر قرار دادن عدد ROI 5333٪ بین دوره دوم و دوره جاری، قیمت بیت کوین هدف را معادل رقم ۳۴.۸۳۸ دلار ارایه میدهد.آیا بیت کوین نسبت به برنامه بنابر سوابق تاخیر دارد؟به گفته این فعال رمزارزی، قیمت از آخرین هاوینگ، درحال حاضر ۱۳۳۸ درصد افزایش داشته شده است. هرچند براساس قیمت آن زمان یعنی ۶۵۰.۶۳ دلار، این مبلغ باید درحال حاضر حدود ۹۳۵۰ دلار باشد.اما متاسفانه ما هنوز بطور کامل به آن قیمت نرسیده ایم، اما براساس قیمت فعلی بیت کوین یعنی حدود ۸۶۷۰ دلار، ما یک ROI فعلی معادل ۱۲۳۳% بدست می آوریم. بنابراین آیا ما می توانیم به قیمت هدف یعنی ۳۴۴۰۰ دلار پیش از هاوینگ دست یابیم؟آیا میتوان طی ۴ماه آینده بیش از ۴۰۰۰% ROI را به دست آورد؟خوب، اگر به خاطر ساده سازی ادعا کنیم که هدف ما ۳۴،۶۸۰ دلار است، این دقیقاً چهار برابر قیمت فعلی ۸۶۷۰ است، که نشان دهنده افزایش ۳۰۰ درصدی است.گفتنی است ما در سال گذشته و تنها در مدت ۴ ماه شاهد افزایش ۲۰۰ درصدی بودیم. آنجاکه ارزش بیت کوین از ۴۰۰۰ دلار به ۱۲۰۰۰ دلار افزایش یافت. بنابراین دست یابی به قیمت ۳۴۴۰۰ دلاری به واسطه هاوینگ پیش رو قطعاً فراتر از محدوده احتمالات غیرممکن نیست.تمام پیش بینی همین نیستپیش بینی ۳۴۴۰۰ دلاری این فعال بازار کریپتوها تنها به واسطه هاوینگ نبود. تضمین ایشان رسیدن به قیمت ۳۳۰۰۰ دلار در ماه جولای بود. و البته، گفتنی است رشد شدید انفجاری بیشتری را قیمت بیت کوین به خود دیده است چنانکه تنها در ۳ ماه از اواخر سپتامبر تا اواخر دسامبر در سال ۲۰۱۷ شاهد رشد ۴۰۰ درصدی بودیم. بگونه ای که قیمت از ۴۰۰۰ دلار به حدود ۲۰۰۰۰ دلار رسید.نکته در این است که این رشد پس از هاوینگ سال ۲۰۱۶ رخ داده است. به طور کلی، روندهای صعودی بزرگ در پی کاهش قیمت حاصل از هاوینگ خود را نشان میدهند.این که آیا شاهد ادامه دستاوردهای ۲۰۲۰ تا رویداد ماه مه هستیم، و ۳۴۴۰۰ دلار قبل از آن قابل دست یابی است، واقعاً مهم نیست. این جهش به طور سنتی بعد از هاوینگ اتفاق می افتد و باعث رشد جدی می شود. اگرچه برخی استدلال می کنند که قیمت تاثیر این رویداد را پیش خور کرده است.۳۳۰۰۰ دلار تا جولای؟ من شرط نمی بندم.شما در این خصوص چه فکر می کنید و قیمت بیت کوین را طی چند ماه آینده در کجا می بینید؟منبع: bitcoinist

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین ۳۳۰۰۰ دلاری تا کمتر از 6 ماه دیگر با شتاب دهنده‌ای بنام هاوینگ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون