روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شواهدی دال بر صعودی شدن روند اتریوم پس از گذشت یکسال از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ منتشر شد.

شواهدی دال بر صعودی شدن روند اتریوم پس از گذشت یکسال

[…]

نوشته شواهدی دال بر صعودی شدن روند اتریوم پس از گذشت یکسال اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اتریوم در میان آلتکوین ها در جایگاه رمزارزهای با بازده دو رقمی مطرح بوده است و اندیکاتورهای تکنیکالی بلندمدت نشان از قرارگیری در روند صعودی مجدد برای این رمزارز را دارند.شاخص مکدی در تایم هفتگی در محل تقاطعدور از انصاف نیست اگر بگوییم اتریوم هنوز هم تحت تاثیر یک بازار نزولی دو ساله است. اتریوم از زمان ثبت رکوردش تا کنون، نزدیک به دو سال است که این دومین ارز دیجیتال محبوب، ۸۸ درصد از ارزشش را از دست داده است.این ارز رمزپایه، در طول سال ۲۰۱۹، با اندک بازده ایی در مقایسه با برادر بزرگترش بیت کوین، سالی سست و بی رمق را پشت سر گذارد بطوریکه، اتریوم در واقع پایان سال را با ارزشی کمتر از شروع سال به پایان برد.سال ۲۰۲۰ اما با چشم اندازی بهتری شروع شده است. با این حال قیمت اتریوم در وضعی نامناسب تر از این نمیتوانست قرار داشته باشد.تاکنون و از ابتدای سال جاری، اتریوم بازده ۲۳ درصدی را به خود اختصاص داد که بیشترین آن به عملکرد آن طی دو روز گذشته باز میگردد. قیمت اتریوم در چند ساعت گذشته به تراز ۱۶۰ دلار بازگشته است که میتوان آن را ناشی از اصلاح قیمت پامپ قابل توجه آلتکوین ها در روز گذشته قلمداد کرد.همچنین شاخص ۵۰ روزه مووینگ اوریج در اوایل ماه جاری در جهت مثبت تغییر وضعیت داده که میتوان آنرا نتیجه تقاطع طلایی (Golden Cross) در این تایم فریم قلمداد کرد.شاخص تکنیکالی بلندمدت دیگری که مورد توجه قرار گرفت، عبارت بود از شاخص مکدی. شاخص مکدی در تایم فریم هفتگی برای اولین بار از دسامبر ۲۰۱۸، هنگامی که اتریوم شروع به ریکاوری خود از زیر ۱۰۰ دلار کرده بود، صعودی شد. این گراف به خوبی جهت گیری حرکتی یک دارایی را نشان میدهد.زمان صعود اتریوم کی فرا خواهد رسید؟قدم بعدی برای اتریوم را میتوان تراز ۱۸۵ دلار، یعنی جایی که پیش از این در ماه های اکتبر و نوامبر زمان زیادی برای تصمیم گیری و اتخاذ روند درجا زده شد را در نظر گرفت.تریدرها درحال حاضر ضمن رصد پترن پرچم صعودی، مترصد عبور از سطح مقاومت ۱۷۰ دلار که در روز گذشته تاچ شد، میباشند.به جهت بنیادی و فاندامنتالی هم چشم اندازهای خوبی در جهت تقویت اکوسیستم اتریوم درحال شکل گیری است.به موضوع فوق، حضور در بازارهای Defi را نیز بیفزایید. به خوبی در خواهید یافت که اتریوم چندان در این سطح باقی نخواهد ماند. تعداد ۳.۱ میلیون اتریوم وجود دارد که درحال حاضر در قراردادهای مالی غیرمتمرکز قفل شده اند و این رقم به احتمال زیاد افزایش یافته و به یک اکوسیستم مالی جدید تبدیل میشود.منبع: bitcoinist

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شواهدی دال بر صعودی شدن روند اتریوم پس از گذشت یکسال از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون