روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " کدام ارز دیجیتال مناسب سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ منتشر شد.

کدام ارز دیجیتال مناسب سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ است؟

[…]

نوشته کدام ارز دیجیتال مناسب سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

در سال ۲۰۲۰ در کدارم ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟از ابتدای سال ۲۰۲۰، قیمت ارزهای دیجیتال رشد چشمگیری داشته است. درحالی که تحلیلگران تمایلی به فراخوان فصل آلتکوین ها نداشته اند، بااین وجود برخی از این دارایی ها سود چشمگیری را از خود نشان داده اند.آلتکوین ها پر ریسک تر، نوید سودآوری در کوتاه مدتآلت کوین ها در مقایسه با بیت کوین ریسک و نوسان بیشتری دارند. درحالی که ارزدیجیتال پیشرو در ماه ژانویه از حدود ۷۱۰۰ دلار به بالاتر از ۱۰۰۰۰ دلار رسید، بااین وجود، برخی از آلتکوین ها سود بیشتری نسبت به آن کسب کرده اند.اگر یک معامله گر در روز اول ژانویه سال ۲۰۲۰، تنها ۱۰۰۰ دلار در آلتکوین ها سرمایه گذاری می نمود، بصورت میانگین از ۲۰ آلت کوین برتر بازار تا به امروز ۴۳٪ سود حاصل این سرمایه گذاری میشد. البته این یک مزیت چشمگیر برای دنیای کریپتوها نیست، خصوصاً اینکه برای رسیدن به همچین سودی باید بیش از یک ماه صبر میشد. اما در هر صورت این یک حرکت مثبت میتواند ارزیابی گردد.اما یک سرمایه گذاری دقیق تر در چهار آلت کوین خاص، سود قابل توجهی را نصیب سرمایه گذاران می نمود. بیشترین سود در بازار ارزهای دیجیتال به رمزارزهای زیر اختصاص یافته است. ۱. بیت کوین اس وی (BSV) با ۲۷۴٪ سود۲. دش (DASH) با ۲۵۴٪ سود۳. چین لینک (LINK) با ۲۳۴٪ سود۴. تزوس (XTZ) با ۲۲۲٪ سوددر مقایسه با ۲۰ رمزارز برتر بازار کریپتو، میانگین سود این چهار دارایی نزدیک به ۲۴۶٪ است. بااین حال، یک هشدار وجود دارد. سرمایه گذاری در این دارایی ها با شک و تردید و ریسک بالا همراه است؛ به خصوص در مورد BSV.با تمام این تفاصیل، اختصاص ۲۵۰ دلار برای هر کدام از ۴ رمزارز مورد اشاره، میتوانست تقریباً ۲۴۶۰ دلار سودآوری به همراه داشته باشد.۲۰ ارز دیجیتال برتر تقریباً دو برابر رشد داشته انددر میان ۲۰ رمزارز برتر، سود متوسط ۱۸۵٪ بود. این میزان با توجه به رکورد قیمتی است که این رمزارزها از ابتدای سال جدید میلادی به ثبت رسانده اند. درحال حاضر، آلتکوین ها دستاوردهای قابل توجهی به دست آورده اند، اما اصلاح ۶۰ درصدی قیمت نیز اصلاً و ابداً دور از انتظار نیست.آلتکوین ها ممکن است در مقایسه با بیت کوین به دستاوردهای قابل توجهی هم برسند اما این دارایی ها اغلب به طور روزانه شاهد نقد شدن و خروج سرمایه از بازارشان هستند. این برداشت و نقد کردن درآمدها پیش از رسیدن به اهداف بالاتر، قدرت صعودی آلت کوین ها را از آنها گرفته و مانع از رشد بیشتر آنها میشود.انتخاب مجموعه ای از آلتکوین های قدیمی تر و پایدارتر، بازده کمتری را به همراه دارد. انتخاب اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC)، بایننس کوین (BNB) و مونرو (XMR)، میانگین بازده ۱۷۷٪ را به همراه خواهند داشت، درحالی که اتریوم به تنهایی ۱۹۲٪ سود کسب کرد.در شش هفته اول سال ۲۰۲۰، جهش آلت کوین ها در مجموع سود فراوانی را برای بازار به همراه داشته است. بااین حال، برخی از پر بازده ترین آلتکوین ها مانند بیت کوین کش، بیت کوین اس وی و دش امسال با نصف شدن پاداش استخراج یا همان هاوینگ روبرو هستند که باید منتظر ماند و اثر هاوینگ را بر قیمت آن ها نظاره کرد. در نهایت انتخاب آلتکوین ها یک ترجیح شخصی است و هیچ روش مشخصی برای پیش بینی اینکه کدام دارایی پس از بازار نزولی طولانی مدت میتواند مجدداً جذابیت خود را بدست آورد، وجود ندارد.منبع: bitcoinist🗓 ۴۲ ثانیه قبل

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کدام ارز دیجیتال مناسب سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون