روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل بیت کوین – ۱۹ اردیبهشت ۹۹ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ منتشر شد.

تحلیل بیت کوین – ۱۹ اردیبهشت ۹۹

[…]

نوشته تحلیل بیت کوین – ۱۹ اردیبهشت ۹۹ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمت بیت کوین – ۱۹ اردیبهشت ۹۹روز گذشته، بیت کوین یک کندل صعودی پر قدرت را ایجاد کرد و قیمت بیش از ۱۰۰۰ دلار افزایش یافت. این امر باعث شد تا قیمت خود را به بالای یک خط مقاومت پایین رونده که از دسامبر سال ۲۰۱۷ وجود داشت، برساند.مشاهده آخرین تحلیل هااین برک آوت یا شکست سطح مقاومتی با حجم قابل توجهی رخ داد. اما این شکست، اتفاق خارق العاده ای نیست. قیمت با منطقه مقاومت بعدی، که بین سطوح ۱۰۳۰۰ تا ۱۰۴۰۰ دلار واقع شده است، مواجه است. این محدوده در اکتبر ۲۰۱۹ و مارس ۲۰۲۰ به عنوان یک سطح پرایس اکشنی منجر به واکنش قیمت گردیده بود.خط پشتیبانی بیت کوینوقتی به تایم شش ساعته نگاه می کنیم، می بینیم که قیمت بیت کوین یک خط حمایت صعودی را پشت سر می گذارد، و پیش از این دو بار با واکنش به آن، این خط روند صعودی را تثبیت کرده است.این خط قبل از مورخ ۲۸ آپریل به عنوان خط مقاومت عمل می کرده است. اما این خط پس از شکسته شدن، به عنوان خط حمایتی تأیید شده است. تا زمانی که قیمت بالاتر از این خط باقی بماند، چشم انداز آن را میتوان صعودی دانست.بااین حال، با دقیق شدن در شاخص قدرت نسبی RSI، میتوان یک واگرایی را به خوبی مشاهده کرد. این نشان میدهد که قیمت احتمالاً، حداقل برای تأیید دوباره این خط حمایت صعودی، کاهش را در دستورکار خود قرار میدهد.قیمت همچنین یک لاین حمایتی بالارونده کوتاه مدت، که در زیر آن واقع شده است را دنبال میکند. درحالی که واگرایی به احتمال زیاد باعث کاهش قیمت به سمت این خط حمایت صعودی خواهد شد، شکست و نفوذ به زیر آن، میتواند قیمت را به تراز ۹۰۰۰ دلار رهنمون شود.آنچه از نمودار هفتگی بر می آید، لمس شدن منطقه ۱۰۳۰۰ دلاری و در ادامه پولبک به خط مقاومتی پایین رونده دراز مدت و سپس آغاز یک حرکت صعودی دیگر به سمت تراز ۱۲۰۰۰ دلار است.بااین حال، باتوجه به چگونگی بسته شدن کندل هفتگی فعلی، سناریوی عنوان شده میتواند دچار خدشه شود. بطوریکه اگر کندل هفتگی همانند آنچه در ژوییه ۲۰۱۹ اتفاق افتاد شامل یک شادوی بزرگ باشد، احتمال نزولی شدن روند قیمت بنابر بسته شدن کندل زیر خط روند مقاومتی اصلی قوت میگیرد.نتیجه اینکه، قیمت بیت کوین بالاتر از یک خط مقاومت نزولی بلندمدت قرار گرفته است. احتمالاً این موضوع نشان میدهد که روند نزولی بلندمدت به پایان رسیده است. نزدیکترین مناطق مقاومت در ۱۰۳۰۰ دلار و ۱۲۰۰۰ دلار دیده میشود. چگونگی بسته شدن کندل هفتگی فعلی بسیار با اهمیت میباشد.لطفاً نظر خود را پیرامون این تحلیل با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.🗓۱۹ ثانیه قبل

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل بیت کوین – ۱۹ اردیبهشت ۹۹ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×