روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ۵۰۰ هزار دلاری شدن قیمت بیت کوین به لطف تهران از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ منتشر شد.

۵۰۰ هزار دلاری شدن قیمت بیت کوین به لطف تهران

[…]

نوشته ۵۰۰ هزار دلاری شدن قیمت بیت کوین به لطف تهران اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مکس کایزر: نبرد هش ریت بین ایران و امریکا میتواند قیمت بیت کوین را به تراز ۵۰۰ هزار دلاری برساند. مکس کایزر، تهیه کننده برنامه تلویزیونی و از طرفداران بیت کوین، میگوید: “مونا لیزا قرن بیست و یکم” به زودی پدید می آید چراکه ترامپ با مادورو و ایران برای تصاحب نرخ هش بیت کوین رقابت میکند.“بیت کوین به ۵۰۰ هزار دلار خواهد رسید زیرا ایالات متحده آمریکا نبرد بزرگی در تصاحب نرخ هش شبکه را با ایران و ونزوئلا آغاز خواهد کرد و این کار از قبل آغاز شده است.”کایزر در آخرین قسمت از برنامه تلویزیونی خود پیش بینی کرد دولتهای ایران و ونزوئلا، دولت ترامپ را وادار به پذیرفتن بیت کوین خواهند نمود. کایزر میگوید:“خدا از طریق پروتکل بیت کوین به ما نگاه میکند.”با تشکر از تهران که به طور بالقوه ۳٪ از نرخ هش شبکه بیت کوین را کنترل میکند و ونزوئلا که روش پرداخت از طریق بیت کوین را میپذیرد. پیوستن آمریکا به موضوع نبرد برای بدست گیری هش ریت مساله ای است که اگر چه دیر یا زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.“ایران قبلاً ۳٪ از نرخ جهانی هش را به دست آورده است، بنابراین من فکر میکنم ونزوئلا نیز خیلی سریع به ۳٪ تا ۵٪ از این سهم دست خواهد یافت. و بدین ترتیب بنابر دلایلی آمریکا خواهد گفت: ما باید وارد مسابقه فضایی قرن بیست و یکم استخراج بیت کوین شویم و سپس آنها سعی میکنند ۲۰٪ از نرخ هش شبکه را به دست گیرند، و سپس امنیت به طرز چشمگیری بالا میرود، و قیمت بیت کوین به ۴۰۰،۰۰۰ تا ۵۰۰،۰۰۰ دلار میرسد.”به باور کایزر، با تکرار استدلال های قبلی، بیت کوین نمایانگر “اصلاحات آزادی بیان” است که دولتها با کنترل ارز، شهروندان را از آن باز میدارند.وی ادامه داد:“بیت کوین مونالیزا قرن بیست و یکم است. این خود آگاه است و ما را از طریق جنبه های مکانیکی کوانتومی فنآوری مشاهده میکند، و این کانالی است برای به نظاره نشستن خداوند. بنابراین، خداوند از طریق پروتکل بیت کوین به ما نگاه میکند و مینگرد که چگونه میتوانیم از این طریق انسان را به اصالت خود باز گردانیم زیرا آنها به دلیل بانکداری مرکزی از مسیر اصلی خارج شده اند.”صحبتهای کایزر به وضعیت کنونی بازارهای کلان و رنج بسیاری از آمریکایی ها، من جمله اعتراضات این روزهای جامعه سیاهان اشاره دارد.در ادامه او خشم مردم در برابر عملکرد دولت و تضعیف دلار و نیز آشفته بازار سهام را مدنظر قرار داده و رو به مردم میگوید با اجتناب از اعتراضات در اقدامی تلافی جویانه، بیت کوین بخرند. او خلاصه کرد:“حقیقت این است که اگر شما میخواهید حاکمیت فردی داشته باشید، اگر به دنبال عدالت هستید، اگر ثروتی غیرقابل انکار، غیرقابل کشف و غیرقابل تخریب را جستجو میکنید تنها یک راه برای پیشبرد وجود دارد و آن بیت کوین است.”منبع: cointelegraph🗓۱ دقیقه قبل

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ۵۰۰ هزار دلاری شدن قیمت بیت کوین به لطف تهران از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون