روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد ۲۰۰۰ درصدی توکن سرم در کمتر از ۴۸ ساعت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ منتشر شد.

رشد ۲۰۰۰ درصدی توکن سرم در کمتر از ۴۸ ساعت

[…]

نوشته رشد ۲۰۰۰ درصدی توکن سرم در کمتر از ۴۸ ساعت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آخرین توکن دیفای، که مربوط به صرافی اوراق مشتقه غیرمتمرکز سرم (Serum) است، طی مدت زمانی کوتاه، رشدی ۱۵۰۰ درصدی را تجربه کرد. این در حالی بود که تنها ۱۲ ساعت از اضافه شدن این توکن به لیست معاملاتی صرافی ها گذشته بود.پروژه سرم (Serum) یک صرافی غیر متمرکز (DEX) جدید و غیر کاستدی است، روز گذشته راه اندازی شد. تنها چند ساعت بعد از راه اندازی این صرافی، توکن بومی آن یعنی اس آر ام (SRM) رشدی چهار رقمی داشته و بنابر گزارش ها، قیمت این رمزارز از ۰.۱۱ دلار به بیش از ۱.۸۰ دلار افزایش یافت.پروژه سرم، حاصل همکاری بین پلت فرم معاملاتی اوراق مشتقه متمرکز FTX و سولانا (Solana)، یک قرارداد هوشمند کم هزینه و سرعت بالا، است. بنابر گزارشات منتشر شده، این توکن در کمتر از ۴۸ ساعت بعد از راه اندازی صرافی سرم و اضافه شدن به لیست صرافی ها، شاهد جهش فوق العاده ایی بوده و بیش ۲۰۰۰% درصد رشد داشته است.اضافه شدن توکن اس آر ام به لیست معاملاتی صرافی بایننس نیز می تواند از جمله عوامل تاثیرگذار بر افزایش قیمت این توکن باشد. گفتنی است به محض راه اندازی این توکن، چهار جفت معاملاتی در دسترس قرار گرفتند. براساس اطلاعات به دست آمده، حجم معاملات SRM در دوازده ساعت اول از مرز ۳۵۰ میلیون دلار فراتر رفته است. گفتنی است ارزش در بازار آخرین توکن دیفای، در حال حاضر ۳۰۰ میلیون دلار است.هم اکنون توکن اس آر ام، علاوه بر بایننس، به لیست معاملاتی تعدادی از صرافی های دیگر و پروتکل های دیفای از جمله یونی سوآپ (Uniswap)، بیتمکس (BitMax)، اچ بی تی سی (HBTC)، بالانسر (Balancer)، تومودکس (TomoDEX)، وان اینچ (۱Inch) و شریک آن یعنی اف تی ایکس (FTX) نیز اضافه شده است.لکس ساندرز (Alex Saunders)، مدیرعامل ناگت نیوز (Nuggets News)، ضمن تبریک به این تیم گفت که از اینکه این توکن توانسته ظرف مدت یک روز جزو ۱۰ ارز برتر قرار گیرد بسیار شگفت زده شده است.طبق آنچه که در وب سایت رسمی این صرافی آمده است، حداکثر عرضه برابر با ۱۰میلیارد اس آر ام خواهد بود و به گزارش اتراکسن (Etherscan)، گردش فعلی آن ۱۶۰میلیون SRM است.جهش ناگهانی قیمت SRM بلافاصله پس از راه اندازی نشان میدهد که معامله گران، سرمایه گذاران و دلالان هنوز همچنان نسبت به هر چیزی که مربوط به دیفای باشد، علاقه نشان میدهند. به گزارش دیفای پالس، بازارهای دیفای نیز همچنان در مسیر رشد قرار دارد. به طوریکه ارزش کل سپرده گذاری های آن در تاریخ ۱۱ آگوست به رقم ۴.۷۵ میلیارد دلار رسید.منبع: cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد ۲۰۰۰ درصدی توکن سرم در کمتر از ۴۸ ساعت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون