روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ویتالیک بوترین خالق اتریوم، تمام اترهای خود را در اوج قیمت فروخته است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ منتشر شد.

ویتالیک بوترین خالق اتریوم، تمام اترهای خود را در اوج قیمت فروخته است

[…]

نوشته ویتالیک بوترین خالق اتریوم، تمام اترهای خود را در اوج قیمت فروخته است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

فروش اتریوم در اوج قیمتویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، خالق اتریوم اذعان داشت که کلیه دارایی های اتر خود را با ارز فیات مبادله یا اهدا کرده است. بوترین اترهای خود را زمانی فروخته که قیمت این ارز دیجیتال ۷۰۰ دلار بوده است.اگرچه اعلام نشده که ویتالیک بوترین چه میزان از اتر خود را فروخته، بعید به نظر می رسد که وی تمام دارایی اتر خود را فروخته باشد. البته باید اذعان داشت که مشخص نیست در حال حاضر وی چه مقدار اتریوم را در اختیار دارد.بوترین همچنین گفت که قبل از سال ۲۰۱۷ هیچ بیت کوینی خریداری نکرده است. وی همچنین فروش اتریوم در اوج قیمت را به همکاران خود در بنیاد اتریوم توصیه کرده است. بنیاد اتریوم کل دارایی اتر خود را در بالاترین قیمت تاریخی این ارز دیجیتال یعنی ۱٬۲۰۰ دلار فروخته است. وی در پستی در توئیتر نوشت:“من اترهای خود را با قیمت ۷۰۰ دلار یا حدود نصف بالاترین قیمت فروختم (در واقع هم اهدا شد و هم فروش رفت). بنیاد اتریوم نیز کل دارایی اتریوم خو را با قیمت ۱٬۲۰۰ دلار فروخت. بخشی از این پول به جیب توسعه دهندگان و بخشی از آن نیز اهدا شد.”سقوط قیمت اتریوم در سال ۲۰۱۷وی در گفتگویی با اریک واینستین (Eric Weinstein)، اظهار داشت که این بنیاد ۷۰٬۰۰۰ اتر را در این قیمت نقد کرده است. این احتمال وجود دارد که نقدینگی ایجاد شده به دنبال فروش دارایی بنیاد اتریوم در سقوط قیمت اتریوم در سال ۲۰۱۷ تأثیرگذار بوده باشد.در هفته های اخیر ، بنیانگذار اتریوم زیر ذره بین برخی از اعضای جامعه بلاکچین قرار گرفته است. به عنوان مثال، آدام بک (Adam Back)، خالق هش کش (Hashcash) و یکی از طرفداران مشهور بیت کوین، اتریوم را یک طرح پانزی (Ponzi Scheme) خواندند.علی رغم این ادعای جنجالی ویتالیک بوترین هنوز به اظهارات آدام بک، پاسخی نداده است. نظر شما خوانندگان ایکس بلاکچین در خصوص اتریوم و اقدامات ویتالیک بوترین و بنیاد اتریوم چیست؟منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ویتالیک بوترین خالق اتریوم، تمام اترهای خود را در اوج قیمت فروخته است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون