روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " استیبل کوین تتر به شبکه omg اتریوم انتقال خواهد یافت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ منتشر شد.

استیبل کوین تتر به شبکه omg اتریوم انتقال خواهد یافت

[…]

نوشته استیبل کوین تتر به شبکه OMG اتریوم انتقال خواهد یافت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

انتقال تتر به شبکه OMGتتر (USDT)، بزرگترین استیبل کوین جهان و چهارمین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، روز پنجشنبه اعلام کرد که برای معاملات سریعتر و توسعه پذیری بیشتر، به شبکه OMG منتقل خواهد شد.بنابر اعلام قبلی با انتقال تتر به شبکه OMG، این استیبل کوین روی لایه انتقال ارزش فعال می شود. شبکه OMG یک راه حل سطح دوم برای انتقال ارزش در اتریوم است. در این اطلاعیه آمده است:“با افتخار اعلام می کنیم که تتر اکنون در لایه انتقال شبکه OMG فعال است.”کلیه دارندگان ارز دیجیتال تتر از حالا می توانند از مزایای معامله در شبکه OMG بهره مند شوند. از جمله مزایای این شبکه می توان به کاهش ازدحام و کارمزد (گس) در شبکه اتریوم و سرعت بالای انجام تراکنش ها اشاره کرد. این ادغام در نهایت به کاهش زمان تأیید تراکنش ها، پرداخت های سریعتر و کاهش کارمزدها منجر خواهد شد؛ بدون اینکه امنیت درون زنجیره به خطر بیافتد.رشد چشم گیر دیفای (DeFi) طی چند هفته گذشته، منجر به ازدحام در شبکه اتریوم شد به طوریکه کارمزد برخی از معاملات تا حدود ۶۰ دلار افزایش یافت. با این حال، راه حل هایی از این دست به استیبل کوین ها اجازه می دهد تا روشی کم هزینه برای معامله گران فراهم کنند و نیز به کاربران اجازه می دهد تا انتقال ارزش بین کیف پو ل ها را با هزینه کمتری انجام دهند. پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فنی تتر، گفت:“این شرکت به منظور ارائه پشتیبانی بهتر به مشتریان، به نوآوری و بهبود خدمات خود متعهد است. انتقال ارزش USDT به شبکه OMG، باعث صرفه جویی در هزینه ها، بهبود عملکرد و کاهش فشار روی شبکه زنجیره اصلی می شود.این برای بیتفینکس (Bitfinex)، مشتریان ما و تمام اکوسیستم اتریوم خوب است.”ونسا چاتیکاوانجی (Vansa Chatikavanij)، مدیرعامل شبکه OMG، بیان کرد که این شبکه هم اکنون می تواند هزاران تراکنش در ثانیه را با یک سوم هزینه معمول پشتیبانی کند. وی در این باره افزود:“ما خوشنودیم که می توانیم این مشکلات اساسی را برطرف کنیم و توسعه و خدمات مالی آزاد را بیشتر از قبل توسعه دهیم و به کار بگیریم.”همچنین در این بیانیه آمده است که انتقال تتر به شبکه OMG، سپرده گذاری و برداشت USDT از بیتفینکس را تسهیل می کند. این امر به معامله گران اجازه می دهد تا سریعتر از گذشته به فرصت های تجاری واکنش نشان دهند و از آربیتراژ (کسب سود از اختلاف قیمت در دو یا چند بازار) استفاده کنند.بلاکچین اتریوم یک منبع با ارزش اما محدود است و در صورت ایجاد تقاضای زیاد در برابر ازدحام شدید شبکه آسیب پذیر خواهد بود. هر بلوک فقط فضای محدودی را در اختیار کاربران قرار می دهد، به طوریکه کل توان شبکه در حدود ۱۲ تراکنش در ثانیه است. هنگامی که تقاضای معاملات بیش از این رقم باشد، زمان تسویه افزایش می یابد و هزینه های گس نیز می تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد.این اتفاق یک بار در مارس سال جاری رخ داد؛ هنگامی که قیمت اتریوم از ۲۴۰ دلار به ۱۰۷ دلار سقوط کرد و باعث خروج بیش از ۱۰ میلیارد دلار نقدینگی از بازار شد. افزایش شدید تقاضا از سوی کاربرانی که با توجه به نوسانات بی ثبات قیمت به دنبال معامله دارایی خود بودند، باعث افزایش متوسط زمان انتظار شبکه از ۱۵ ثانیه به ۴۴ دقیقه شد.منبع: BTCManager

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " استیبل کوین تتر به شبکه omg اتریوم انتقال خواهد یافت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون