روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " دارایی بیت کوین صرافی‌های ارز دیجیتال به کمترین سطح ۲۱ ماه گذشته رسید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ منتشر شد.

دارایی بیت کوین صرافی‌های ارز دیجیتال به کمترین سطح ۲۱ ماه گذشته رسید

[…]

نوشته دارایی بیت کوین صرافی های ارز دیجیتال به کمترین سطح ۲۱ ماه گذشته رسید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

با خروج گسترده سرمایه کاربران، دارایی بیت کوین صرافی های ارز دیجیتال به کمترین مقدار خود در ۲۱ ماه گذشته رسید و صرافی بیتفینکس (Bitfinex) دو سوم دارایی خود را در همین بازه زمانی از دست داده است.بر اساس اطلاعات گلسنود (Glassnode)، شرکت ارائه دهنده اطلاعات بازار ارزهای دیجیتال، صرافی های ارز دیجیتال در حال حاضر ۲٬۶ میلیون بیت کوین در اختیار دارند. این کمترین میزان دارایی گزارش شده صرافی های ارز دیجیتال از نوامبر ۲۰۱۸ تا کنون است.نمودار موجودی بیت کوین صرافی های ارز دیجیتالروند برداشت سرمایه کاربران از صرافی های آنلاین، برای اولین بار پس از پنجشنبه سیاه آغاز شد. از آن زمان تا کنون، حدود ۳۰۰٬۰۰۰ بیت کوین از صرافی ها خارج شده. به نظر می رسد این روند، یک خروج دسته جمعی است.البته با این فرض که کاربران قصد ندارند در آینده نزدیک دارایی های خود را به فروش برسانند، می توان این روند را یک شاخص صعودی در نظر گرفت. این خروج سرمایه هماهنگ، همزمان با روند صعودی قیمت بیت کوین بود. با رسیدن قیمت بیت کوین از زیر ۵٬۰۰۰ دلار به حدود ۱۲٬۰۰۰ دلار، ارزش بازار اولین پول دیجیتال رشدی چشم گیر را تجربه کرده است.با این حال، خروج ارز از تمام صرافی های ارز دیجیتال به یک اندازه نبوده است. برخی از آنها نسبت به دیگر صرافی ها با زیان بیشتری روبرو شده اند.به عنوان مثال، صرافی بیتفینکس که پیش از پنجشنبه سیاه تقریباً ۲۰۰٬۰۰۰ بیت کوین را در مخازن خود نگهداری می کرد، هم اکنون تنها حدود ۶۰٬۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارد.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دارایی بیت کوین صرافی‌های ارز دیجیتال به کمترین سطح ۲۱ ماه گذشته رسید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون