روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " حباب در ارزش سهام شرکت سرمایه گذاری رمزارزی گری اسکیل از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ منتشر شد.

حباب در ارزش سهام شرکت سرمایه گذاری رمزارزی گری اسکیل

[…]

نوشته حباب در ارزش سهام شرکت سرمایه گذاری رمزارزی گری اسکیل اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

گری اسکیل (Grayscale)، یکی از شرکت های پیشتاز در حوزه سرمایه گذاری روی رمزارزها است که سهام LTCN یکی از سهام های عرضه شده از سوی این شرکت بوده که به عنوان یک سهم با پشتوانه لایت کوین (LTC) شناخته میشود. مطابق برآوردها سهام LTCN می تواند شاهد افت قیمتی شدیدی در بازار بورس آمریکا باشد.سهام LTCN شرکت گری اسکیل، که به صورت عمومی در فرابورس ارزش گذاری می شود، هم اکنون با قیمتی بسیار بالاتر از قیمت لایت کوین در حال مبادله است.در زمان نگارش این خبر، ارز دیجیتال هر لایت کوین برابر ۶۰.۶ دلار معامله میباشد. این در حالی است که سهام LTCN با قیمت ۵۴ دلار در بازار فرابورس معامله می شود. در ابتدا به نظر می رسد که این دو قیمت تقریباً یکی هستند، اما بر اساس اطلاعات وب سایت گری اسکیل، هر سهم LTCN تنها ارزشی برابر با ۰.۰۹۴ لایت کوین دارد.در حالی که خرید تقریباً ۱۰.۶۴ LTCN معادل خرید یک لایت کوین است، خرید یک لایت کوین با قیمت کنونی LTCN حدوداً ۵۷۴ دلار هزینه خواهد داشت. این قیمت تقریباً ۵۰۰ دلار بیشتر از قیمت خرید یک لایت کوین در بازار ارزهای دیجیتال است.پنجشنبه گذشته (۲۰ آگوست) نیز شاهد قیمت به مراتب بالاتری برای LTCN بودیم به طوری که هر سهم آن با قیمت ۹۹ دلار مبادله می شد.در ماه جولای سال ۲۰۲۰، گری اسکیل با انتشار اعلامیه ای مبنی بر دریافت تأییده از سوی سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی ایالات متحده آمریکا (FINRA)، سهام LTCN خود را برای تهیه فهرست قیمت و تبادل عمومی در فرابورس معرفی کرد. گری اسکیل در ماه مارس ۲۰۱۸، سهام LTCN خود را تنها برای مشارکت کنندگان معتبر بازار عرضه کرد.دیگر محصول قابل معامله ی گری اسکیل، GBTC نام دارد که مبتنی بر بیت کوین بوده و در گذر زمان جایگاه خود را تثبیت کرده است. GBTC نیز اغلب با قیمتی بالاتر از بیت کوین مبادله می شود، اما نه با قیمت بیش از حد بالا و غیر معمولی همچون LTCN.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حباب در ارزش سهام شرکت سرمایه گذاری رمزارزی گری اسکیل از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون