روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل بیت کوین ؛ پایان روند صعودی قیمت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ منتشر شد.

تحلیل بیت کوین ؛ پایان روند صعودی قیمت

[…]

نوشته تحلیل بیت کوین ؛ پایان روند صعودی قیمت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پایان روند صعودی قیمت بیت کوینطی هفته گذشته، قیمت بیت کوین یک کندل شوتینگ استار یا همان الگوی ستاره دنباله دار را در یک منطقه مقاومتی دراز مدت ایجاد کرده است. این الگو میتواند نشان از پایان یک روند صعودی باشد.مشاهده آخرین تحلیل هاخرید و فروش بیت کوینچشم انداز هفتگی بیت کوینقیمت بیت کوین از هفته منتهی به ۲۰ جولای باشتاب بیشتری رو به افزایش گذارد و در طی یک ماه، چهار کندل صعودی را بطور متناوب رقم زد. هفته گذشته، قیمت بیت کوین به ۱۲۲۰۰ دلار رسید که پیش از این، در ماه جولای سال ۲۰۱۹ در این محدوده معامله میشد.قیمت علیرغم چندین تلاش پی در پی، موفق به بستن کندلی در تایم هفتگی در قیمتی بالاتر و یا داخل این تراز نگردیده و در عوض یک کندل با سایه ای بلند را ایجاد کرده است.کندل شکل گرفته در هفته گذشته، یک کندل شوتینگ استار است که به طور معمول پس از یک روند صعودی ظاهر میشود و یک علامت معکوس شدن روند و به عنوان سیگنال شروع شکل گیری روند نزولی شناخته میشود.در حالی که شاخص قدرت نسبی RSI هیچ علامت واژگونی از روند را نشان نمیدهد و هنوز در ناحیه اشباع از خرید قرار نگرفته، شاخص MACD رو به کاهش گذشته است. اگر این هفته قیمت پایین تر از قیمت هفته گذشته یعنی ۱۱۶۴۴ دلار بسته شود، میتوان آن را یک علامت نزولی از روند تلقی کرد.رشد احتمالیاز طرف دیگر نمودار کوتاه مدت نشان میدهد که قیمت یک خط مقاومت پایین رونده را که از ۱۷ آگوست وجود داشت، شکسته است. پس از تأیید اعتبار و تثبیت این خط مقاومتی بعنوان ناحیه پشتیبانی کنونی، قیمت به سمت بالا حرکت کرده و در حال حاضر در نزدیکی محدوده ۱۱۹۰۰ دلار قرار دارد.شاخص قدرت نسبی RSI به بالای لاین ۵۰ منتقل شده است و همچنین شاخص MACD به داخل منطقه مثبت وارد شده است و این نشان از آن است که احتمالاً قیمت میتواند به حد بالایی برسد.محتمل ترین سناریو، واکنش به سطح مزبور و متعاقب آن یک حرکت رو به پایین میتواند مدنظر قرار گیرد. بسته شدن و تست مجدد سطح ۱۱۹۰۰ دلاری به عنوان یک تراز پشتیبانی، احتمال وقوع سناریوی یاد شده را پایین می آورد.موج شماریاز زمان رسیدن قیمت به یک قله موقتی در مورخ ۱۷ آگوست، احتمالاً بیت کوین یک پنج موجی نزولی (رنگ سبز) را در ۲۲ اوت با کف ۱۱۳۷۶ دلار به پایان رسانید. در صورت صحت این موضوع، میتوان نتیجه گرفت قیمت در حال تکمیل اصلاح ABC به سمت بالا است. (رنگ بنفش).دو سطح با احتمال زیاد برای پایان اصلاح میتواند محدوده ۱۱۸۰۰ دلاری (۰.۳۸۲ فیبوی حرکت رو به پایین) یا ۱۲۰۰۰ دلاری (۰.۶۱۸ فیبوی همان حرکت رو به پایین) مورد توجه قرار گیرد.با توجه به مدت زمان لازم برای تکمیل حرکت رو به پایین، تصحیح میتواند ظرف امروز یا نهایتاً فردا اتفاق بیفتد.همانگونه که پیش از این اشاره شد، قیمت به احتمال زیاد در موج اصلاحی بزرگتر C است که انتظار میرود در بازه ۱۰۸۵۰ دلار تا ۱۰۹۵۴ دلار یا ۹۶۵۹ دلار تا ۹۷۳۲ دلار به کار خود پایان دهد.نتیجه اینکه، احتمالاً قیمت بیت کوین در موج دوم یک حرکت رو به پایین پنج موجی قرار دارد که انتظار میرود با لمس تراس ۱۱۸۰۰ دلار یا ۱۲۰۰۰ دلار به پایان برسد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل بیت کوین ؛ پایان روند صعودی قیمت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون