روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیت‌مین قرارداد فروش ۱۸ میلیون دلار تجهیزات ماینینگ را امضا کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ منتشر شد.

بیت‌مین قرارداد فروش ۱۸ میلیون دلار تجهیزات ماینینگ را امضا کرد

[…]

نوشته بیت مین قرارداد فروش ۱۸ میلیون دلار تجهیزات ماینینگ را امضا کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

شرکت بیت مین (Bitmain)، برجسته ترین تولید کننده سخت افزار استخراج ارزهای دیجیتال، قرارداد فروش ۱۸ میلیون دلار تجهیزات ماینینگ به یک شرکت آمریکایی را امضا کرد.شرکت بیت مین با وجود بروز مشکلات عمده ناشی از همه گیری ویروس کرونا در سیستم حمل و نقل، همچنان محصولات خود را به فروش می رساند.بر اساس اطلاعیه ای که دوشنبه منتشر شد، شرکت بیت مین قرارداد فروش عمده تجهیزات استخراج بیت کوین با مبلغی در حدود ۱۸ میلیون دلار را با ریوت بلاکچین (Riot Blockchain)، یک شرکت استخراج ارزهای دیجیتال که در نزدک (Nasdaq) لیست شده، به امضاء رسانده است.طی این قرارداد ، شرکت بیت مین متعهد شده است تا تعداد ۸۰۰۰ انت ماینر اس ۱۹ پرو (Antminer S19 Pros) را با مبلغ ۱۷.۷ میلیون دلار به ریوت بلاکچین تحویل دهد. بر اساس این قرارداد، برنامه تحویل سفارش از ژانویه ۲۰۲۱ آغاز شده و ماهانه ۲۰۰۰ دستگاه به ریوت بلاکچین تحویل خواهد شد.بیت مین در اوایل سال جاری از محصول انت ماینر اس ۱۹ پروی خود رونمایی کرد. این محصول با نرخ هش ریت۱۱۰ تراهش در ثانیه و بازده توان ۲۹.۵ ژول در هر تراهش، نسبت به مدل های قبلی ماینرهای بیت مین، از قدرت بالاتری برخوردار است.ایرن گائو (Irene Gao)، مدیر فروش انت ماینر در حوزه NCSA (آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی) در بیت مین، اظهار داشت که این خرید به شرکت ریوت بلاکچین کمک خواهد کرد تا به لطف “قدرت فوق العاده بهینه” انت ماینر اس ۱۹ پرو، موقعیت خود را در بازار گسترش دهد.به گفته شرکت بیت مین با تکمیل شدن فرایند فروش ۱۸ میلیون دلار تجهیزات ماینینگ و استقرار کامل ماینرهای جدید، انتظار می رود که مجموع نرخ هش شرکت ریوت بلاکچین، تقریباً تا ۱.۴۵ اگزاهش در ثانیه افزایش یابد.شرکت تحقیقاتی هورون (Hurun) لیستی از شرکت های دارای ارزشی بیش از یک میلیارد دلار یا به اصطلاح یونی کورن های سال ۲۰۲۰، را منتشر کرد. این لیست نشان می دهد که شرکت بیت مین از نظر ارزش گذاری به طور چشمگیری سقوط کرده است. سال گذشته ارزش این شرکت ۱۲میلیارد دلار ارزیابی شده بود، اما در حال حاضر و بر اساس لیست جدید هورون، ارزش این شرکت به ۴ میلیارد دلار کاهش یافته است.به گفته هورون، یکی از دلایل افت ارزش بیت مین “عملکرد متوسط این شرکت پس از ظهور رقیبش، کنان (Canaan)” است. بیت مین در تاریخ ۶ اگوست، اعلام کرد که به دلیل “مداخلات خارجی در عملکرد شرکت”، تحویل سفارشات انت مانیر این شرکت حداقل ۲ یا ۳ ماه به تأخیر خواهد افتاد.منبع: Cointelegraph

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت‌مین قرارداد فروش ۱۸ میلیون دلار تجهیزات ماینینگ را امضا کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون