روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " با وجود قیمت ۱۳ هزار دالاری، یرن فایننس هنوز ارزان است ؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ منتشر شد.

با وجود قیمت ۱۳ هزار دالاری، یرن فایننس هنوز ارزان است ؟

[…]

نوشته با وجود قیمت ۱۳ هزار دالاری، یرن فایننس هنوز ارزان است ؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بر اساس گزارش منتشر شده در مساری (Messari)، توکن یرن فایننس هنوز ارزان است. بر اساس این گزارش با درنظر گرفتن نسبت قیمت به فروش (P/S)، یرن فایننس (YFI) یکی از ارزان ترین توکن های دیفای است. در این گزارش، یکی از دلایل اصلی پایین بودن نسبت قیمت به فروش YFI، پایین بودن هزینه های یرن فایننس عنوان شده است.نسبت قیمت به فروش (P/S)، از طریق تقسیم ارزش بازار یک توکن بر درآمد سالانه آن محاسبه می شود. در حال حاضر ارزش بازار توکن YFI، برابر با ۳۹۰ میلیون دلار است. بنا بر گزارش منتشر شده، فروش سالانه این توکن برابر با ۲۱ میلیون دلار است. با تقسیم دو عدد مذکور، تقریباً به نسبت ۲۰ برابر می رسیم.با مقایسه نمایش نسبت قیمت به فروش (P/S) توکن های دیفای می توان دید که یرن فایننس هنوز ارزان است – منبع مساریبرای مقایسه این نسبت برای سی آروی (CRV)، یکی دیگر از توکن های محبوب دیفای، برابر با ۱۵۶۸ است. این یعنی CRV حدود ۷۸ برابر گران تر از توکن YFI است. مساری بیان کرد:“در حال حاضر، یرن فایننس (Yearn.Finance) برخلاف بسیاری از رقبای خود هزینه قابل توجهی ندارد که در نهایت باعث می شود بتوان نسبت قیمت به فروش آن را همان نسبت قیمت به درآمد یا PE در نظر گرفت.”لازم به ذکر است که نسبت قیمت به درآمد یا (P/E)، معیاری برای ارزش گذاری سهام شرکت ها است. در تحلیل فاندامنتال از این نسبت برای تشخیص ارزشمند بودن قیمت سهم شرکت ها نسبت به سودآوریشان استفاده می شود.این نسبت نشان می دهد که قیمت سهام شرکت، چند برابر میزان سود نقدی است که شرکت به هر سهم خود اختصاص می دهد. به عبارت دیگر، این نسبت نشان می دهد که آیا قیمت سهام به نسبت سودی که بین سهامدارانش توزیع می کند، ارزش دارد یا خیر؟گفتنی است هم اکنون ارزش YFI تقریباً ۱۵ درصد بیشتر از بیت کوین است و با قیمت ۱۳۳۰۰ دلار در حال معامله است.منبع: Cointelegraph

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " با وجود قیمت ۱۳ هزار دالاری، یرن فایننس هنوز ارزان است ؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون