روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ریپل پیشنهاد کرد؛‌ ایجاد پل دو طرفه فلر نتورک و اتریوم از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ منتشر شد.

ریپل پیشنهاد کرد؛‌ ایجاد پل دو طرفه فلر نتورک و اتریوم

[…]

نوشته ریپل پیشنهاد کرد؛ ایجاد پل دو طرفه فلر نتورک و اتریوم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پل دو طرفه فلر نتورک و اتریومپروژه بلاکچینی فلر نتورک (Flare Networks)، با سرمایه گذاری ایکس پرینگ (Xpring) بازوی سرمایه گذاری ریپل (Ripple)، از برنامه اش برای ادغام اکوسیستم های دفتر کل ریپل (XRPL) و اتریوم خبر داد.مسئولین این پروژه در ارتباط با ارائه طرح پیشنهادی ایجاد یک پل دو طرفه اعتماد ناپذیر (Trustless)، بین اتریوم و فلر گفتند:“احتمالاً یکی از اولین پیشنهادات حاکمیتی که از بنیاد خواسته خواهد شد، ایجاد یک پل دوطرفه اعتماد ناپذیر میان اتریوم و فلر خواهد بود.” همانطور که CNF گزارش داده، فلر نتورک همکاری خود با ریپل را از اواخر سال گذشته و با بودجه Xpring آغاز کرده است. هدف این همکاری، ادغام قراردادهای هوشمند در لجر ریپل است. این سرمایه گذاری ابزاری برای گسترش قابلیت های لجر ریپل به برنامه های پیشرفته تر مبتنی بر قراردادهای هوشمند است.بنابراین فلر نتورک، اولین شبکه توافق بیزانس فدرال شده (FBA) جامع است که کاربرد جدیدی را برای دارایی دیجیتال ریپل پیاده سازی می کند. شبکه فلر برای دستیابی به این هدف با ماشین مجازی اتریوم ادغام خواهد شد.طبق گفته هوگو فیلیون (Hugo Philion) مدیرعامل و بنیانگذار شرکت فلر، این طرح پیشنهادی به کاربران اجازه می دهد که از طریق مدل حاکمیت شبکه تصمیم بگیرند که آیا باید منابع را در این پروپوزال سرمایه گذاری کنند یا خیر.فیلیون گفت که در حال حاضر “چندین پروژه” وجود دارند که به عنوان بریج (پل) دو طرفه بین یک شبکه دیگر و اتریوم عمل می کنند. بنابراین، آنها اطمینان دارند که این پروژه قابل اجرا است.فلر نتوک همچنین در توییتر اعلام کرد که پل دو طرفه فلر نتورک و اتریوم امکان استفاده از توکن فلر (FXRP) در اتریوم را فراهم خواهد کرد و به برنامه های موجود در اتریوم اجازه خواهد داد تا به بازار ریپل دسترسی پیدا کنند:“این امر به توکن فلر اجازه می دهد تا به صورت اعتماد ناپذیر در اتریوم مورد استفاده قرار گیرد؛ و همچنین یک پلتفرم مقیاس گذاری را برای توکن ها و برنامه های اتریوم فراهم کند، در حالی که دسترسی به بازار ریپل را نیز برای برنامه های اتریوم امکان پذیر خواهد کرد. این رویکرد می تواند اکوسیستم های ریپل و اتریوم را با هم ادغام کند.”کاربران جامعه رمزنگاری، واکنش های مختلفی نسبت به این خبر داشتند. برخی با برجسته کردن مزایای کل فضای رمزنگاری، ادغام این دو اکوسیستم را جشن گرفتند. برخی دیگر با بیان اینکه فلر نتورک می توانست به تنهایی عمل کند و توسعه دهندگان اتریوم “به هر حال” به فلر نتورک نقل مکان می کردند، به این خبر واکنش منفی نشان دادند.چند روز پیش برد گارلینگ هاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل، با اشاره به مزایای فلر نتورک در کریپتو تاون هال (Crypto Town Hall) که در ایالات متحده برگزار شده بود، گفت:“از نظر من، فلر بهترین ویژگی های ریپل (تسویه حساب بسیار سریع)، اتریوم (قراردادهای هوشمند) و Avalanche (برای اجماع) را ترکیب کرده و به گسترش کاربرد ریپل کمک خواهد کرد و به توسعه دهندگان اجاره می دهد قراردادهای هوشمند را برای کاربردهای جدیدی همچون وام دهی و دیفای ایجاد کنند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ریپل پیشنهاد کرد؛‌ ایجاد پل دو طرفه فلر نتورک و اتریوم از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون