روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رکورد شکنی توکن روبونومیکز با قیمت ۹۵۰۰۰ دلاری از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ منتشر شد.

رکورد شکنی توکن روبونومیکز با قیمت ۹۵۰۰۰ دلاری

[…]

نوشته رکورد شکنی توکن روبونومیکز با قیمت ۹۵۰۰۰ دلاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

توکن روبونومیکز (Robonomics) در حال نزدیک شدن به قیمتی شش رقمی است. در حال حاضر این توکن در یونی سواپ با قیمت ۹۵۰۰۰ دلار معامله می شود. اخیراً با راه اندازی مین نت محبوب پولکادات (DOT)، شاهد رشد انفجاری بسیاری از دارایی های رمزنگاری کوچکتر مرتبط با این پروژه بوده ایم.هر دو توکن روبونومیکز در دو پروژه ربات های قدرتمند مبتنی بر فناوری لجر غیرمتمرکز (DLT) و پروژه اینترنت اشیا (IoT) از جمله پروژه هایی بوده اند که در کنار پولکادات، رشد داشته اند. این در حالی است که قیمت توکن روبونومیکز نتورک (XRT)، در اوایل ماه جاری تا ده برابر افزایش یافته است.در کنار “رمزارز اشتراکی مادام العمر” روبونومیکز، توکن روبونومیکز وب سرویس (RWS) نیز سودهای چشمگیری را کسب کرده است. این در حالی است که این توکن طی هفته های گذشته برچسب قیمت ۱۱۶ هزار دلاری را تجربه کرده و به اولین ارز دیجیتالی تبدیل شده که با قیمتی بیش از ۱۰۰ هزار دلار معامله می شود.قیمت بالای توکن RWS، بواسطه عرضه بسیار کم آن است. هم اکنون از حداکثر تعداد قابل عرضه این توکن یعنی ۱۰۰ عدد، فقط ۵۰ توکن در گردش است. گفتنی است که ۵۰ توکن اول، از طریق جفت ارز XRT / RWS در یونی سواپ توزیع شده و توکن های باقیمانده “برای دانشگاه ها و سازمان های غیرانتفاعی ذخیره شده اند.”روبونومیکز از فناوری بلاکچین برای ساخت بسته های متن باز پشتیبان رباتیک و شهرهای هوشمند، استفاده می کند. توکن RWS شامل یک “مدل آزمایش اشتراکی” برای شبکه روبونومیکز با ضمانت توان معاملاتی مادام العمر برای دارنده است. هر توکن در هر ثانیه یک معامله بین پاراچین روبونومیکز (Robonomics Parachain) و دستگاه IoT دارندگان توکن و یا ۲.۵ میلیون تراکنش در ماه را تضمین می کند.این توان معاملاتی برای دارندگان جزئی توکن RWS نیز تضمین شده است به این صورت که دارندگان ۰.۱ RWS در هر ۱۰ ثانیه یک بار به یک تراکنش دسترسی پیدا می کنند، دارندگان ۰.۰۰۱ RWS می توانند هر ۱۰۰ ثانیه یک بار تراکنش انجام دهند و به همین ترتیب.RWS در حال حاضر بصورت انحصاری در یونی سواپ معامله می شود و در بازه ۲۴ ساعته حجم معاملات آن به ۳۵۰ هزار دلار رسیده است. ارزش بازار این توکن هم اکنون ۴.۶۵ میلیون دلار است. در این لحظه توکن RWS خارج از لیست ۵۰۰ ارزدیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد.روبونومیکز، توکن RWS را “پیشنهادی ویژه برای پیشگامان” توصیف کرده و خاطرنشان می کند که در آینده “انواع دیگری از توکن های RWS با محدودیت های ماهانه و انواع دیگر محدودیت ها” ارائه خواهند شد. RWS در حال حاضر در نسخه آلفا است و راه اندازی نسخه بتای این توکن برای سه ماهه چهارم سال برنامه ریزی شده است.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رکورد شکنی توکن روبونومیکز با قیمت ۹۵۰۰۰ دلاری از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون