روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ارائه خدمات خرید اعتباری بیت کوین ، اتر و ریپل در ژاپن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ منتشر شد.

ارائه خدمات خرید اعتباری بیت کوین ، اتر و ریپل در ژاپن

[…]

نوشته ارائه خدمات خرید اعتباری بیت کوین ، اتر و ریپل در ژاپن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

گروه مالی ژاپنی اس بی آی (SBI)، به زودی قرارداد مابه التفاوت (CFD) را به منظور ارائه خدمات خرید اعتباری بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال شناخته شده آغاز خواهد کرد.هولدینگ برجسته مالی ژاپنی اس بی آی، در حال آماده سازی برای راه اندازی قرارداد مابه التفاوت (CFD) برای ارزهای رمزنگاری شده مهمی مانند بیت کوین است. به گزارش کوین تلگراف، هولدینگ ژاپنی اس بی آی از امروز (۳۱ اگوست)، ارائه خدمات خرید اعتباری ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، اتر و ریپل را آغاز می کند.بر اساس اعلام رسمی، این خدمت جدید از طریق بازوی متمرکز ارزی اس بی آی، یعنی SBI FX Trade ارائه خواهد شد. در این اطلاعیه اعلام شد که این پلتفرم حساب هایی که جدیداً به ثبت رسیده اند را نیز می پذیرد.این خدمات معاملاتی جدید به مشتریان اس بی آی اجازه می دهد تا قراردادهای خرید اعتباری ارزهای دیجیتال را به ین ژاپن و دلار ایالات متحده معامله کنند که در مجموع شش جفت ارز تجاری جدید را ایجاد می کند. براساس این اطلاعیه، SBI FX Trade، اولین صرافی در بازار ارز ژاپن خواهد بود که قرارداد خرید اعتباری را برای ارزهای دیجتیال ارائه می دهد. هولدینگ اس بی آی، یک مؤسسه بزرگ مالی در ژاپن است که در سال های اخیر در فضای ارزهای دیجیتال و بلاکچین به طور جدی فعالیت داشته است.این شرکت به عنوان یکی از شرکای اصلی شرکت بزرگ بلاکچینی ریپل شناخته می شود که محصولاتی مبتنی بر ریپل، سومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، را توسعه می دهد. شرکت اس بی آی و ریپل از سال ۲۰۱۶ در یک سرمایه گذاری مشترک موسوم به اس بی آی ریپل ایشیا (SBI Ripple Asia) همکاری می کنند. هدف از این همکاری ارتقاء کاربرد XRP در بازارهای مالی آسیا است. اس بی آی همچنین در حال برنامه ریزی برای ادغام پرداخت فوری از از طریق ریپل در دستگاه های خودپرداز ژاپنی است.سال گذشته، شرکت رمزنگاری محلی لیکوئید (Liquid)، قراردادهای خرید اعتباری بیت کوین را آغاز کرد، که معامله گران را قادر به سفته بازی بر اساس تغییرات قیمتی دارایی در برابر ین و دلار می کند. در ژوئیه سال ۲۰۲۰، مونکس سکیوریتیز (Monex Securities) به عنوان اولین شرکت اوراق بهادار آنلاین در ژاپن، خدمات خرید اعتباری ارزهای دیجیتال را راه اندازی کرد.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارائه خدمات خرید اعتباری بیت کوین ، اتر و ریپل در ژاپن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون