روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " دیفای توقف ناپذیر؛ حجم بازار دیفای به بیش از ۹ میلیارد دلار رسید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ منتشر شد.

دیفای توقف ناپذیر؛ حجم بازار دیفای به بیش از ۹ میلیارد دلار رسید

[…]

نوشته دیفای توقف ناپذیر؛ حجم بازار دیفای به بیش از ۹ میلیارد دلار رسید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد انفجاری دیفای (DeFi) همچنان ادامه دارد؛ به طوریکه ارزش دارایی های قفل شده در بازار دیفای به ۹ میلیارد دلار رسید. با رشد روز افزون پروژه های امور مالی غیرمتمرکز (Decentralized Finance) یا همان دیفای طی چند هفته گذشته، ارزش قفل شده در دیفای به رقمی برابر با ۹.۰۲ میلیارد دلار رسید تا نقطه عطف دیگری در پرونده دیفای ثبت گردد.پروژه آوه (Aave)، همچنان بزرگترین پروژه دیفای است که ارزش قفل شده در آن برابر با ۱.۷۱ میلیارد دلار است. میکر دائو (MakerDAO) با ۱.۴۳ میلیارد دلار در رده دوم، بلنسر (Balancer) با ۱.۳۶ میلیارد دلار، کرو فایننس (Curve Finance) با ۱.۲۶ میلیارد دلار، یرن فایننس (yearn.finance) با ۹۵۳.۶ میلیون دلار و سینتتیکس (Synthetix) با ۸۷۱ میلیون دلار در رده های بعدی قرار دارند و همچنانکه پیشتر گزارش شده بود، هم اکنون بیش از ۹۰% دارایی های قفل شده دیفای در ۶ پروژه برتر آن قرار دارند.توکن یرن فایننس (YFI) طی روز گذشته ۷۵٪ رشد داشته و قیمت آن در صرافی بایننس به ۳۸۸۸۳ دلار رسیده است. بدین ترتیب ارزش بازار یرن فایننس به ۱ میلیارد دلار رسید. حتی با وجود افزایش تعداد پروژه های دیفای، سرعت رشد آن کاهش پیدا نکرده است. بر اساس داده های منتشر شده، توکن های دیفای در سال جاری عملکردی به مراتب بهتر از بیت کوین داشته اند.شایان ذکر است توکن های مبتنی بر زیرساخت های دیفای مانند توکن چین لینک (LINK) نیز رشد خوبی داشته اند. صرافی های ارز دیجیتال همچنین بسیاری از توکن های محبوب دیفای را به لیست معاملاتی خود اضافه کرده اند.با وجود افزایش ادامه دار پروژه های دیفای، فعالان این صنعت همچنان معتقدند که برخی موانع از جمله مشکلات امنیتی و سهولت استفاده، در مسیر پذیرش گسترده این پروژه ها وجود دارد که باید هر چه زودتر مورد بررسی قرار گیرند.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دیفای توقف ناپذیر؛ حجم بازار دیفای به بیش از ۹ میلیارد دلار رسید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون