روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چین لینک بدنبال راهکاری برای پذیرش انبوه دیفای توسط مردم از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ منتشر شد.

چین لینک بدنبال راهکاری برای پذیرش انبوه دیفای توسط مردم

[…]

نوشته چین لینک بدنبال راهکاری برای پذیرش انبوه دیفای توسط مردم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرگئی نازاروف (Sergey Nazarov)، بنیانگذار رمزارز محبوب چین لینک همزمان با رشد فزآینده اکوسیستم مالی غیرمتمرکز، معتقد است که دو روش برای پذیرش انبوه تکنولوژی دیفای وجود دارد. نازاروف طی یک سخنرانی در اجلاس قرارداد هوشمند، گفت که برای پذیرش هر چه بیشتر دیفای و استفاده هرچه بیشتر شرکت های استارتاپی از این فنآوری، دو روش را در نظر دارد. وی در این رابطه گفت:“تغییرات مورد نظر از دو روش امکان پذیر است. مسیر اول و البته کندتر مربوط به بازده بهره است. ما در حال حاضر در یک محیط کم بهره هستیم. این در حالی است که کاربران برای دست یابی به بازده بالاتر، بسیار مشتاق هستند.راه دوم و سریعتر، از طریق ریسک متقابل است. اینجا همان جایی است که ضمانت های پرداختی مبتنی بر برند از بین رفته و ضمانت های قراردادی مبتنی بر محاسبات وارد عمل می شوند. روش کندتر جذاب است و روش سریع ترسناک …، اما به هر حال هر دو را خواهیم دید.”نازاروف در ادامه اضافه کرد:“یکی از امکانات جالب دیفای این است که وقتی مردم به بلاکچین به عنوان یک محصول مالی نگاه میکنند این بدین معناست که دیگر بلاکچین را فقط برای توکن ها نمی بینند و دیدی فراتر نسبت به آن خواهند داشت.”نازاروف اظهار داشت که این صنعت سرانجام مشاهده خواهد کرد که سرمایه گذاران به سمت ارزهای دیجیتال خواهد رفت چون فکر میکنند که این محصول از ارزش بالاتری نسبت به سایر محصولات مالی برخوردار است و دیگر به ارزهای دیجیتال به عنوان روشی برای تنوع سرمایه گذاری نگاه نمی کنند.نازاروف معتقد است که مراقبت از اطلاعاتی مانند داده های بازار همیشه ضروری است، اما حفظ حریم خصوصی نیز ضروری است. وی به جدیدترین خرید این شرکت یعنی دکو (DECO) اشاره کرد و گفت که پروتکل دکو از یک روش رمزنگاری پیشرفته و اثبات دانش صفر برای ایجاد حریم خصوصی بیشتر برای کاربران، استفاده می کند.یادآور میشود که چین لینک، یکی از بزرگ ترین نقش آفرینان اصلی در حوزه دیفای است. توکن چین لینک یعن لینک (LINK) ، امسال رشدی انفجاری را تجربه کرده و بازده سالانه آن به بالاترین رقم تاریخی خود رسیده است.منبع: cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چین لینک بدنبال راهکاری برای پذیرش انبوه دیفای توسط مردم از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون