روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " راه‌اندازی از توکن بازی شرکت آنیموکا برندز در یونی سوآپ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ منتشر شد.

راه‌اندازی از توکن بازی شرکت آنیموکا برندز در یونی سوآپ

[…]

نوشته راه اندازی از توکن بازی شرکت آنیموکا برندز در یونی سوآپ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

توکن شرکت آنیموکا برندز ، تولیدکننده بازی های بلاکچینی، از امروز در یونی سوآپ قابل معامله است. این توکن قبل از رونمایی از دو بازی موتور سواری این شرکت، راه اندازی خواهد شد.شرکت تولیدکننده بازی آنیموکا برندز قصد دارد امروز، توکن جدید خود با نام REVV را در صرافی محبوب و غیرمتمرکز یونی سوآپ راه اندازی کند. معاملات REVV با اتریوم، از ساعت ۱۲ بعد از ظهر در این صرافی آغاز خواهد شد. گفتنی است قیمت اولیه این توکن ۰.۰۰۶۶۶ دلار خواهد بود.توکن REVV، یک توکن کاربردی متعلق به شرکت آنیموکا، تولیدکننده بازی های موتورسواری مجهز به از دیجیتال، از جمله “اف وان دلتا تایم” (F1 Delta Time) است. بازی جدید این شرکت یک مسابقه موتور سیکلت با نام گرندپری است که جزئیات بیشتر مربوط به این بازی در سه ماهه آخر سال جاری منتشر خواهد شد. یکی دیگر از بازی های این شرکت نیز به زودی منتشر خواهد شد.توکن REVV یک واحد پول کاربردی است و در حال حاضر میتوان از آن برای پرداخت هزینه های ورود به بازی گرندپری و اف وان دلتا تایم استفاده کرد. توکن های REVV را میتوان در بازی های این شرکت و برای به دست آوردن توکن های غیرقابل تعویض در بازی یا ان اف تی (NFT)، گرو گذاشت.همچنین دارنگان ان اف تی های بازی اف وان دلتا تایم، میتوانند با گرو گذاشتن NFTهای خود، REVV بدست آورند. کل عرضه این توکن ۳ میلیارد است که از این میان، ۶.۰۲ میلیون REVV در مرحله توزیع بین دارندگان NFTهای بازی اف وان دلتا تایم قرار دارد.۵۰۰ میلیون REVV نیز به استخرهای مختلف مربوط به اف وان دلتا تایم، از جمله جوایز درون بازی، بازاریابی، ذخیره و پاداش های تبلیغاتی (ایردراپ) اختصاص داده شده است.در ماه جولای، درآمد شرکت آنیموکا برندز رکورد ۴.۳۳ میلیون دلار را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ شکست و برای ماه آوریل نیز درآمد ۳ میلیون دلار را به ثبت رسانید. این شرکت در آن زمان نزدیک به ۱.۸ میلیون دلار ارز دیجیتال در اختیار داشت.منبع: cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " راه‌اندازی از توکن بازی شرکت آنیموکا برندز در یونی سوآپ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون