روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " احتمال سقوط بیت کوین به تراز ۹۶۰۰ دلاری ، پیش از صعود دوباره از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ منتشر شد.

احتمال سقوط بیت کوین به تراز ۹۶۰۰ دلاری ، پیش از صعود دوباره

[…]

نوشته احتمال سقوط بیت کوین به تراز ۹۶۰۰ دلاری ، پیش از صعود دوباره اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

احتمال سقوط بیت کوین به تراز ۹۶۰۰ دلاری در حالی مطرح می شود که این ارز دیجیتال شناخته شده طی روزهای گذشته یک کاهش قیمت سریع را تجربه کرده است.طی روزهای گذشته، بیت کوین با فشار فروش غیر معمولی مواجه شده است که بنظر می رسد این موضوع از اقدامات اخیر چندین استخر استخراج بیت کوین نشأت می گیرد. این امر باعث شده است که قیمت بیت کوین پیش از شکل گیری یک سطح حمایتی که امکان رشد قیمت بعدی را برایش مهیا کند، تا تراز ۱۰۷۰۰ دلار سقوط کند.اکنون یک تحلیلگر خاطرنشان کرده است که کاهش قیمت روزهای اخیر بیت کوین باعث تغییر تحلیل تکنیکال وی شده و هدف گذاری او برای بیت کوین را به ۹۶۰۰ دلار کاهش داده است. با اینکه کاهش قیمت بیت کوین تا چنین ترازی بسیار شدید خواهد بود، اما ممکن است با روند صعودی بزرگی همراه شود.در ۴۸ ساعت گذشته بیت کوین و کل بازار رمزارزها روندی کاهشی را از خود نشان داده اند. به طوری که بیت کوین کاهشی ۵ درصدی را تجربه کرده و باقی بازار نیز از روند مشابهی پیروی کرده است.افت اخیر، ضربه سنگینی را به روند صعودی و قدرتمند بازار طی چند روز و هفته گذشته وارد کرده است. به گفته تحلیلگران ممکن است نیاز باشد پیش از کاهش روند نزولی بازار رمزارز، کاهشی شدیدتر از این را نیز شاهد باشیم. این امر می تواند به معنای حرکت قریب الوقوع قیمت بیت کوین به ترازی کمتر از ۱۰ هزار دلار در آینده نزدیک باشد.با افزایش فشار فروش استخراج کنندگان، قیمت بیت کوین به زیر ۱۱۰۰۰ دلار سقوط کرددر زمان نگارش این مطلب، بیت کوین با قیمت ۱۰۸۵۰ دلار و افتی ۵ درصدی در حال معامله است. این همان محدوده قیمتی است که بیت کوین طی چند روز گذشته در آن معامله شده است.تحلیلگران به این نکته اشاره دارند که روند کوتاه مدت بیت کوین تا حد زیادی به این بستگی خواهد داشت که این ارز دیجیتال بتواند بالاتر از تراز ۱۱ هزار دلار قرار گیرد، چرا که رسیدن به این تراز از نظر تکنیکال بسیار مهم خواهد بود.اگر در کوتاه مدت تراز ۱۱ هزار دلاری به تراز حمایتی بیت کوین تبدیل شود، می تواند به عاملی مهم برای بازیابی سریع قیمت این ارز دیجیتال شاخص تبدیل گردد.به نظر می رسد بیشتر این فشار فروش از طرف ماینرها باشد، چرا که طی ۲۴ ساعت گذشته چندین استخر بزرگ انتقال گسترده دارایی های خود به صرافی ها را آغاز کرده اند.احتمال سقوط بیت کوین تا تراز ۹۶۰۰ دلاریک سناریوی نزولی کوتاه مدت برای بیت کوین این است که اگر این ارز دیجیتال از تراز ۱۱۰۰۰ دلار برگردد مؤیید این موضوع خواهد بود که سطح حمایتی پیشین آن به سطح مقاومت تبدیل شده است.نمودار قیمتی بیت کوین در ماه گذشتهحرکت بیت کوین به ترازهای پایین تر می تواند یک احتمال واقع گرایانه باشد. چراکه مدیر یکی از صندوق های سرمایه گذاری نیز انتظار دارد پیش از تغییر روند بلند مدت بیت کوین، قیمت آن تا ۹۶۰۰ دلار نیز کاهش یابد. وی در این خصوص گفته است:“ما در تراز ۹۶۰۰ دلار آینده بلندمدت فوق العاده ای را برای بیت کوین شاهد خواهیم بود. بسیار خب؟”وی در حالی نظرات خود را مطرح کرده است که نمودار قیمتی بیت کوین نشان می دهد این ارز دیجیتال در بازه قیمتی فعلی خود فاقد یک تراز حمایتی است. اینکه بیت کوین خواهد توانست در کوتاه مدت به تراز ۱۱ هزار دلار یا بالاتر از آن برسد یا خیر، می تواند عاملی تعیین کننده برای روند آتی آن باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " احتمال سقوط بیت کوین به تراز ۹۶۰۰ دلاری ، پیش از صعود دوباره از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون