روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شاخص ترس و طمع : کاهش قیمت بیت کوین ادامه دارد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ منتشر شد.

شاخص ترس و طمع : کاهش قیمت بیت کوین ادامه دارد

[…]

نوشته شاخص ترس و طمع : کاهش قیمت بیت کوین ادامه دارد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ادامه کاهش قیمت بیت کوینشاخص ترس و طمع بیت کوین از عصبی شدن بازار خبر میدهد. شاخص های تکنیکال، سیگنال های نزولی ارسال میکنند. بیت کوین هنوز به پایین ترین سطح ممکن خود نرسیده است.بیت کوین (BTC) پس از یک فروپاشی کوتاه مدت و نزول به زیر سطح ۱۰ هزار دلار در روز جمعه، بطور مقطعی در حال تغییر رویه میباشد. ارز دیجیتال شماره یک بازار، در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۲% از ارزش از دست داده خود را بازپس گرفته و از آغاز روز بدون تغییر مانده است.مشاهده آخرین تحلیل هاخرید و فروش بیت کوینسفته بازان نگرانندشاخص ترس و طمع نشان دهنده اضطراب فزآینده در میان معامله گران است. شاخصی که احساسات فعلی بازار را تجزیه و تحلیل میکند، طی چند روز گذشته و با کاهش قیمت بیت کوین از ۱۲۰۰۰ دلار در روز سه شنبه (۱ سپتامبر) به کف ۹۹۰۰ دلار در روز جمعه (۴ سپتامبر) از طمع به ترس تبدیل شده است.بازار ارزهای رمزپایه بهترین نمونه از یک رفتار جمعی است. زیرا مردم معمولاً در این بازار حریص میشوند، بطوریکه وقتی قیمت ها افزایش می یابد تمایل به خرید بیشتر دارند و زمانیکه بازار قرمز میشود، آنها می ترسند.در حالی که ترس شدید اغلب به عنوان یک فرصت خرید تعبیر میشود اما ترس فعلی نشانگر آماده بودن بازار برای اصلاح روند در جهت نزولی است.در زمان تحریر این مقاله، شاخص ترس و طمع رقم ۴۱ را نشان میدهد و این بدان معنی است که معامله گران عصبی هستند. هرچند هنوز از وحشت جمعی فاصله دارند، با این وجود قیمت برای اصلاح بیشتر هنوز جا دارد.BTC/USDاز نقطه نظر تکنیکالی، بیت کوین خط روند بالارونده ترسیمی از کف قیمتی خود در مورخ ۱۳ مارس یعنی تراز ۳۸۸۶ دلار، و همچنین میانگین متحرک ۵۰ روزانه را شکسته است. این سیگنال نزولی حاکی از آن است که حرکت نزولی قیمت ممکن است همچنان ادامه داشته و حداقل به ۹۰۰۰ دلار کاهش یابد.این مانع روانی امکان کاهش سرعت حرکت نزولی را دارد، زیرا توسط میانگین متحرک ۲۰۰ روزه پشتیبانی میشود که از اواخر آوریل در حال حمایت از رشد قیمت است.در همین حال، یک حرکت پایدار برای بسته شدن کندل در بالای خط روند شکسته شده نزدیک به تراز ۱۱۰۰۰ دلار سناریوی نزولی را نفی کرده و میتواند قیمت را مجدداً به تراز ۱۲۰۰۰ دلار هدایت کند. چگونگی بسته شدن کندل روزانه امروز میتواند بسیار حائز اهمیت تلقی گردد.لطفاً نظرات خود را پیرامون این تحلیل با دیگر کاربران ایکس بلاکچین درمیان بگذارید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شاخص ترس و طمع : کاهش قیمت بیت کوین ادامه دارد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون