روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " فناوری بلاکچین در خدمت مرکز فرماندهی نیروی هوایی آمریکا از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ منتشر شد.

فناوری بلاکچین در خدمت مرکز فرماندهی نیروی هوایی آمریکا

[…]

نوشته فناوری بلاکچین در خدمت مرکز فرماندهی نیروی هوایی آمریکا اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

فناوری بلاکچین نیروی هوایی آمریکانیروی هوایی ایالات متحده (USAF) چندین سرمایه گذاری در تحقیقات فناوری بلاکچین را انجام داده است. آنها اخیراً برای کمک به توسعه سیستم های مدیریت نبرد، با غول دفاعی ریتون (Raytheon) قراردادی را منعقد کردند. USAF با استفاده از این فناوری جدید چه چیزهایی را مد نظر دارد؟در تاریخ ۱ سپتامبر (سه شنبه هفته گذشته)، ریتون با USAF قراردادی به مبلغ تقریبی ۵۰۰ هزار دلار امضا کرد. این قرارداد تحت عنوان “مشخص کردن کاربرد و ارتباط فناوری دفترکل توزیع شده (DLT) در Air C2 ” است.در این حالت C2 به معنی فرماندهی و کنترل است. کاملاً مشخص نیست که هدف این تحقیق چیست، اما مطمئناً امنیت و تغییرناپذیری بلاکچین مطلوب است. به عنوان مثال، وجود چندین نسخه از یک مرکز فرماندهی می تواند نقش بازدارندگی و دفاعی در برابر دشمنان را داشته باشد و نیز بدین ترتیب خسارات مهار می شوند. اگر یک دستور مختل شود، یک دستور دیگر که با بلاکچین ساخته شده به شکلی ایمن جای آن را می گیرد.اگرچه ساخت کل مرکز فرماندهی تحت زنجیره بلوکی می توانست بسیار عالی باشد، اما انجام این کار کاملاً امکان پذیر نیست. به گفته یک بازنشسته ستاد نیروی هوایی تصور در اختیار داشتن “کپی”های متناوب از یک فرمان دشوار است. اما به نظر می رسد استفاده از بروزرسانی های لحظه ای سرور امری امکان پذیر و قابل استفاده باشد. آنها همچنین اشاره کردند که زنجیره بلوکی می تواند برای تأمین امنیت داده ها و جلوگیری از هک شدن نیز مورد استفاده قرار گیرد.دستاوردهاتحقیقات نظامی در خصوص موارد استفاده دفترکل توزیع شده می تواند ثمره ای غیرمنتظره داشته باشد. به گفته گروهبان ستاد، این نوع تحقیقات در مورد فناوری جدید تضادی با تحقیقات نیروی هوایی ندارد. آنها باید متوجه این موضوع باشند؛ آنها با یک شبکه کوچک به نام DARPA-net کار کرده اند. آن شبکه ویژه امور نظامی اکنون تحت عنوان اینترنت شناخته می شود.اما این احتمال وجود دارد که تمام نتایج حاصل از تحقیقات فناوری بلاکچین نیروی هوایی آمریکا به فناوری های خوب و شیک برای استفاده عمومی تبدیل نشوند. USAF در بودجه سال مالی ۲۰۲۱ خود، به دنبال “ابزارهای بسیار پیشرفته و مرگ آور” در میان سایر فناوری ها بوده است.مدتی است که USAF دوست دار کریپتو شده است. سال گذشته، آنها زنجیره SIMBA را بکار گرفتند تا یک شبکه زنجیره تأمین را توسعه دهند. بودجه ۲۰۲۱ همچنین اعتباری را برای ارتقای سیستم مدیریت جنگ پیشرفته (ABMS) در بر می گیرد. مبلغ درخواستی به نسبت سال ۲۰۲۰ دو برابر شده و به بیش از ۳۰۱ میلیون دلار رسیده است. از این اعتبار برای تحقیق و استفاده از فناوری های جدید مانند بلاکچین استفاده خواهد شد. به هر حال، آنها مجبور هستند راه هایی را برای برقراری ارتباط با نیروی فضایی (بطور واقعی) ایجاد کنند.می توانیم انتظار داشته باشیم که در آینده اخبار بیشتری را از نیروی هوایی ایالات متحده در فضای کریپتو ببینیم. فناوری بلاکچین مزایای بالقوه زیادی را با خود به همراه دارد و در این مرحله، نیروی هوایی ایالات متحده تنها نهادی است که توانایی پرداخت هزینه های آن را دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فناوری بلاکچین در خدمت مرکز فرماندهی نیروی هوایی آمریکا از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون