روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " روند سال ۲۰۱۷ بازار کریپتو تکرار نخواهد شد؛ منتظر تکرار مکررات نباشید! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ منتشر شد.

روند سال ۲۰۱۷ بازار کریپتو تکرار نخواهد شد؛ منتظر تکرار مکررات نباشید!

[…]

نوشته روند سال ۲۰۱۷ بازار کریپتو تکرار نخواهد شد؛ منتظر تکرار مکررات نباشید! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

دارایی های ارز دیجیتال به بالاترین ارزش خود در دو سال اخیر رسیده اند.با این حال روند صعودی سال ۲۰۲۰ با روند سال ۲۰۱۷ بازار کریپتو تفاوت های اساسی دارد. هیچ یک از محرک های بلندمدت و کوتاه مدت دورنمایی قطعی را از آینده ترسیم نمی کنند.دسامبر سال ۲۰۱۷ را به خاطر دارید؟ حسی خاص در یک برهه زمانی خاص؛ پول از آسمان می بارید! با وجود روند کاهشی روزهای گذشته، دوباره همان حس و حال سال ۲۰۱۷ به بازار ارز دیجیتال بازگشته است. علت این امر هم گمانه زنی های غیرقابل کنترل در بازار کریپتو می باشد.در حال حاضر ما توکن های بی ارزش زیادی با سرمایه های میلیون دلاری در بازار کریپتو داریم. باید پول به دست آورد. آیا همه اینها به خاطر ویروس کشنده اخیر می باشد؟ یا فقط تکراری از صعود سال ۲۰۱۷ است؟ محرک های امسال بسیار متفاوت هستند و نتایج آنها نیز متفاوت خواهد بود!خسته در خانهبر خلاف روند سال ۲۰۱۷ بازار کریپتو، مردم از قرنطینه و در خانه ماندن خسته شده اند. قطعا برای تمام مردم دنیا که در این اوضاع بیماری خانه نشین شده اند، کاری بهتر از بررسی نمودارها و رویاپردازی برای کسب سودهای بزرگ وجود ندارد.ریسک تصمیمات خود را بسنجیدترس از تورمدر سال ۲۰۱۷، وضعیت دلار عالی به نظر می رسید. شرایط سال ۲۰۱۷ درست یک سال پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا (برگزیت) و آسیب دیدن پوند و یورو رخ داد. اما اکنون چاپ دلار در مرز هشدار قرار گرفته و فدرال رزرو آمریکا، سیاست های خود را برای پایین نگه داشتن تورم تغییر داده است. شرکت ها می توانند برای در امان ماندن در برابر تورم از بیت کوین استفاده نمایند.سرمایه گذاری سازمانیعلاوه بر محصولاتی که ارزهای دیجیتال را وارد بازارهای سنتی می کنند، مانند تراست های سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale)، شرکت های سهامی عام هم بیت کوین می خرند. مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، یکی از شرکت های وال استریت، برای پر کردن خزانه های خود به ارزش ۲۵۰ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است.حال که بسیاری از شرکت های بزرگ، ارز دیجیتال را به عنوان بخشی از استراتژی مالی خود در نظر گرفته اند، به نظر می رسد که در طولانی مدت، تمرکز روی سرمایه گذاری بیت کوین بیشتر شود.خوب برای تجارت، بد برای بقادر کل دلایل بسیاری برای موفقیت بلاکچین وجود دارد. اکنون که بانک ها هم به ارزش ارز دیجیتال پی برده اند، بی شک به مرور زمان صنایع بیشتری جذب این حوزه خواهند شد.از سویی دیگر، عوامل متعددی در سقوط و یا صعود بیت کوین موثرند. حتی نشانه های روند صعودی نیز به معنی رشد مداوم بیت کوین نخواهد بود. ممکن است یک ارز دیجیتال، یا یک دستگاه مجازی یا سازنده قرارداد هوشمند، دنیای پول دیجیتال را متحول کند. تیم پولکادات سال ها تلاش کرد تا محصولی را ارائه دهد، که تنها طی چند هفته به ششمین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار تبدیل شد. فراموش نکنید که لزوما آنچه برای بلاکچین خوب است، حتما برای قیمت بیت کوین و یا آلت کوین ها خوب نیست.پس فقط روی آن مقداری از دارایی خود را ریسک کنید که با از دست دادن آن زندگیتان تحت الشعاع قرار نگیرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " روند سال ۲۰۱۷ بازار کریپتو تکرار نخواهد شد؛ منتظر تکرار مکررات نباشید! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون