روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " احتمال دیده شدن بیت کوین ۸۷۰۰ دلاری قوت گرفت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ منتشر شد.

احتمال دیده شدن بیت کوین ۸۷۰۰ دلاری قوت گرفت

[…]

نوشته احتمال دیده شدن بیت کوین ۸۷۰۰ دلاری قوت گرفت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین ۸۷۰۰ دلاریدر صورت شکسته شدن یک سطح حمایتی بحرانی، بیت کوین با خطر قابل توجهی روبرو می شود و به تراز ۸۷۰۰ دلاری سقوط می کند.مشاهده آخرین تحلیل هاخرید و فروش بیت کوینفرکتال های اولیه نشان میدهد که قیمت به شکست و نفوذ به زیر میانگین متحرک ۲۰ هفته ای (۲۰-WMA) تمایل دارد، به نظر میرسد قیمت با عبور از میانگین یاد شده در نظر دارد خود را به سمت میانگین متحرک ۵۰ هفته ای (۵۰-WMA) سوق دهد. این مساله زمانی معتبر است که ۲۰-WMA مطابق تصویر فوق بالاتر از ۵۰-WMA قرار داشته باشد.تراز حمایتی بیت کوینبا آغاز هفته جدید، قیمت تلاش کرد تا به زیر میانگین متحرک ۲۰ هفته ای که نزدیک به تراز ۱۰۰۰۰ دلار است، نفوذ کند. این سطح همچنین یک کف قیمت روانشناختی است. سطحی که حفظ آن برای کوتاه مدت از نظر روانی برای سرمایه گذاران بیت کوین بسیار اهمیت دارد.در روز یکشنبه، قیمت بیت کوین برای مدت کوتاهی به زیر تراز ۱۰ هزار دلار رسید، اما در نزدیکی تراز ۹۸۰۰ دلار، یک تصحیح وارونه انجام شد.امروز دومین تلاش بیت کوین برای شکست تراز ۱۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰ هفته ای انجام گرفت. اگر این میانگین متحرک نتواند به عنوان یک سطح پشتیبانی عمل کند، خطرات واقعی برای بیت کوین در کمین خواهد بود.گفتنی است موج سبز یا همان میانگین متحرک ۲۰ هفته ای این کار را در سال ۲۰۱۷ یک بار انجام داده است. پس از یک افزایش صعودی به سمت تراز ۲۰۰۰۰ دلار، قیمت تلاش کرد تا خود را بالاتر از میانگین متحرک ۲۰ هفته ای نگه دارد. با این وجود، لغزش قیمت به زیر این سطح موجب شد تا حرکت نزولی تا میانگین متحرک ۵۰ هفته ای ادامه یابد.همین اتفاق پس از افزایش قیمت در سال ۲۰۱۹ و در حدود تراز ۱۴۰۰۰ دلار نیز رخ داده است. قیمت در آن دوره نیز خود را بازیابی کرد و توسط میانگین متحرک ۲۰ هفته ای پشتیبانی شد. تنها شکست بیشتر به منظور تاچ کردن میانگین متحرک ۵۰ هفته ای بوده است. در عین حال، در ماه مارس سال ۲۰۲۰، تراز موج آبی نامعتبر شد، دلیل اصلی آن سقوط بازار جهانی ناشی از کوید۱۹ بود.بیت کوین هم اکنون در یک وضعیت مشابه ظاهر شده است. قیمت قبل از آنکه به کمتر از میانگین متحرک ۲۰ هفته ای برسد، به بالاتر از ۱۰۵۰۰ دلار صعود کرد. اکنون در نزدیکی موج سبز قرار دارد و همچنان خطر سقوط ادامه دارد. در همین حال، میانگین متحرک ۵۰ هفته ای نزدیک به ۸۷۵۰ دلار دیده میشود.عوامل فاندامنتالتنها چیزی که فراکتال های قدیمی را از سناریوی فعلی جدا میکند، سیاست های پولی بانک های مرکزی است. ترس از ضعیف شدن ارزش دلار آمریکا، پایین آمدن نرخ بهره و تورم بیشتر، پیشنهاد خرید و سرمایه گذاری روی بیت کوین را بالاتر از شرایط مشابه قبل نگه میدارد.دلیل این امر آن است که این ارز رمزپایه بخاطر محدودیت در انتشار قابل اطمینان است و بنابراین، به گفته بسیاری، به عنوان یک محافظ در برابر کاهش ارزش دلار میتواند نقش آفرینی کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " احتمال دیده شدن بیت کوین ۸۷۰۰ دلاری قوت گرفت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون