روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ادامه روند صعودی بیت کوین مشروط به باقی ماندن آن بالای تراز ۹۰۰۰ دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ منتشر شد.

ادامه روند صعودی بیت کوین مشروط به باقی ماندن آن بالای تراز ۹۰۰۰ دلار

[…]

نوشته ادامه روند صعودی بیت کوین مشروط به باقی ماندن آن بالای تراز ۹۰۰۰ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

به گفته یک تحلیلگر خوش سابقه، ادامه روند صعودی بیت کوین تنها زمانی میسر خواهد شد که این ارز دیجیتال بتواند حداقل قیمت خود را بالاتر از ۹۰۰۰ دلار نگه دارد.طی چند روز اخیر، بیت کوین اصلاحات قیمت زیادی را تجربه کرده است. این ارز دیجیتال بعد از رسیدن به اوج ۱۲۱۰۰ دلاری خود در هفته گذشته، طی چند روز گذشته کاهش قیمت داشته و تراز ۹۸۰۰ دلاری را تجربه کرده است.در زمان نگارش این خبر، بیت کوین پس از یک جهش قیمتی با نرخ ۱۰۴۰۰ دلار در حال معامله است. با اینکه بازار روند نزولی داشته، اما به عقیده یک تریدر با تجربه، اکنون بیت کوین در نقطه خوبی قرار دارد.طبق نظریه یک تحلیلگر، اگر بیت کوین بتواند بالاتر از ۹۰۰۰ دلار باقی بماند، روند صعودی آن ادامه دار خواهد شد.مقایسه عملکرد قیمتی بیت کوین و نزدکاو برای بیان ادعای خود، دیروز دوشنبه (۷ سپتامبر) نموداری را منتشر کرد که نشان می دهد عملکرد قیمت بیت کوین مشابه عملکرد نزدک بعد از رکود بزرگ سال ۲۰۰۸ است. بر اساس این مقایسه تا زمانی که بیت کوین در تراز ۹۰۰۰ دلار باقی بماند، در همان وضعیتی قرار خواهد گرفت که نزدک پیش از آغاز روند صعودی ۱۰ ساله خود قرار داشت.اگر بیت کوین بخواهد مسیر حرکتی نزدک را در پیش بگیرد، باید سطح خود را تا چند ماه حفظ کند تا بتواند یک روند صعودی چند ماهه را طی کند و به اوج قیمت خود برسد. این تحلیلگر طی سال های گذشته پیش بینی های دقیقی داشته است.در اوایل سال ۲۰۲۰، این تحلیلگر ادعا کرده بود که در سال جاری، قیمت بیت کوین تا ۳۰۰۰ دلار کاهش و قیمت ریپل تا ۰.۱۱-۰.۱۳ دلار افزایش خواهد داشت. در آن زمان، بسیاری فکر می کردند که تفکرات وی خسته کننده و دور از واقعیت است. ماه ها بعد، با اصلاح قیمت بیت کوین در ماه مارس، همه پیش بینی های وی به واقعیت پیوست.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ادامه روند صعودی بیت کوین مشروط به باقی ماندن آن بالای تراز ۹۰۰۰ دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون