روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سرنوشت اتریوم در دستان بیت کوین ؛ عملکرد قیمت اتریوم چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ منتشر شد.

سرنوشت اتریوم در دستان بیت کوین ؛ عملکرد قیمت اتریوم چگونه خواهد بود؟

[…]

نوشته سرنوشت اتریوم در دستان بیت کوین ؛ عملکرد قیمت اتریوم چگونه خواهد بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

از آنجا که اتریوم طی هفته ها و روزهای اخیر همبستگی قیمتی بالایی با بیت کوین داشته است، این احتمال وجود دارد که عملکرد قیمت اتریوم در آینده نزدیک تا حد زیادی به چگونگی عملکرد بیت کوین وابسته باشد.ناتوانی بیت کوین در عبور از تراز ۱۰۴۰۰ دلار باعث رشد قابل توجه دیگر بخش های بازار رمزارز شده است. این مسئله، باعث قوطه وری اتریوم در بازه قیمتی ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار شده است.با این حال، به اعتقاد یک تحلیلگر، تراز حمایتی قدرتمندی که در ۳۲۰ دلار برای اتریوم شکل گرفته است می تواند از وقوع هر گونه روند نزولی در کوتاه مدت جلوگیری کند. طی چند روز گذشته اتریوم چندین بار در این تراز قرار گرفته و حمایت شده و هر بار نیز جهش قیمت مختصری را تجربه کرده است.عملکرد بیت کوین عامل اثرگذار بر قیمت اتریومطی چند وقت گذشته اتریوم تا حد زیادی از الگوهای قیمتی بیت کوین پیروی کرده و همین امر باعث شده است تا در معرض برخی افت قیمت های جدی قرار بگیرد. پس از اینکه اتریوم در هفته گذشته به اوج قیمت ۴۹۰ دلار رسید، روند صعودی قدرتمند این ارز دیجیتال با افت همراه شد و در نهایت به پایین ترین قیمت خود در تراز ۳۲۰ دلار ریزش کرد.واکنش بازار به این سطح حمایتی مهم، بسیار قدرتمند بوده است و خریداران اجازه نداده اند ارزش اتر پایین تر از این تراز قرار گیرد. با این وجود، باقی ماندن اتریوم در تراز ۳۲۰ دلار و بالاتر از آن ممکن است به طور کامل به عملکرد بیت کوین و تواناییش در باقی ماندن بالاتر از تراز ۹۹۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار وابسته باشد.ضعف اتریوم و بازگشت چندباره آن به تراز حمایتیترازهای حمایتی بیت کوین و اتریوم طی چند هفته گذشته ضعیف تر شده اند، چرا که کنترل فروشندگان روی هر دو دارایی دیجیتال بیشتر شده است.در حال حاضر اتریم کمی بالاتر از تراز حمایتی خود و با قیمت ۳۲۰ تا ۳۲۵ دلار در حال معامله است. عملکرد صبح امروز فروشندگان اتریوم باعث شد تا قیمت این آلت کوین شاخص تا نزدیکی تراز ۳۲۰ دلار افت کند. اما خریداران تا این لحظه موفق شده اند از این تراز محافظت کنند.در زمان نگارش این مقاله، اتریوم پس از تجربه افتی ۶ درصدی با قیمت ۳۳۵ دلار در حال خرید و فروش است. توانایی اتریوم در باقی ماندن بالاتر از تراز ۳۲۰ دلار، بینشی مناسب از عملکرد آن در آینده نزدیک ارائه خواهد داد.نمودار عملکرد اتریوم در هفته اول سپتامبر ۲۰۲۰تحلیلگران: اتریوم در محدوده کلیدی خرید قرار گرفته استبنابر گفته های یک تحلیلگر در توییتر، با توجه به وجود حمایت قدرتمند در سطح ۳۲۰ دلار، این تراز برای خرید اتریوم مناسب است. وی دیروز و پیش از اینکه قیمت اتر به زیر ۳۳۰ دلار افت کند، چنین اظهار نظر کرده است:با توجه به وجود حمایت قدرتمند در تراز ۳۲۰ دلار، به نظر می رسد که این محدوده قیمتی برای خریداران مناسب باشد. کندل های اولیه و واکنش به آنها تا کنون خوب بوده است. از نظر مقاومت بازار نیز به نظر می رسد عملکرد قیمت توفیق چندانی در گذر از تراز ۳۶۰ دلار نداشته است. اینطور به نظر می رسد که عملکرد قیمت تمایل دارد به ترازهای پایین تر حرکت کند. که برای وضعیت کنونی طبیعی است.در نهایت همچنانکه بیان شد، اثرگذارترین عامل برای روند قیمتی اتریوم، عملکرد بیت کوین خواهد بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرنوشت اتریوم در دستان بیت کوین ؛ عملکرد قیمت اتریوم چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون