روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " دیفای دوباره جان گرفت! رشد ۱۹ درصدی دیفای تنها در ۲۴ ساعت‌ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ منتشر شد.

دیفای دوباره جان گرفت! رشد ۱۹ درصدی دیفای تنها در ۲۴ ساعت‌

[…]

نوشته دیفای دوباره جان گرفت! رشد ۱۹ درصدی دیفای تنها در ۲۴ ساعت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد ۱۹ درصدی دیفای (DeFi) طی ۲۴ ساعت گذشته در حالی رخ داده است که به نظر می رسد توکن های دیفای در حال بازگشت به جایگاه پیشین خود هستند.هفته خونین پروژه های اکوسیستم مالی غیرمتمرکز، که سقوط ارزش بسیاری از توکن ها تا ۵۰ درصد را به همراه داشت، با رشد ۱۹ درصدی دیفای طی یک روز به پایان رسید. اتر نیز طی ۲۴ ساعت گذشته رشدی ۱۱ درصدی را تجربه کرده است.بر اساس داده های مساری (Messari)، از ۳۷ توکن دیفای ۳۲ توکن امروز رشد داشته اند. این ۳۲ توکن بین ۳ تا ۳۹.۶ درصد رشد را تجربه کرده اند.۱۰ توکن برتر دیفای از نظر رشد قیمت – ۱۰ سپتامبرتوکن سورو (Swerve) با نماد SWRV و رشدی ۳۹.۶ درصدی، در صدر لیست توکن های دارای بیشترین رشد قرار گرفته است. پس از آن یرن فایننس (YFI) با ۳۷.۶ درصد، توکن لوپرینگ (LRC) با ۲۹.۹ درصد، آوه (LEND) با ۲۹.۴ درصد و سوشی سواپ (SUSHI) با ۲۷.۸ درصد رشد جایگاه های دوم تا پنجم را از آن خود کرده اند.رشد یرن فایننس در حالی رخ می دهد که عملکرد سالانه (APY) مخزن اتریوم آن، از زمان راه اندازی در هفته گذشته تا کنون، منفی بوده است. این در حالی است که مخزن اتریوم، یکی از مورد انتظارترین ویژگی های جدید یرن فایننس برای سرمایه گذاران بوده است.هر چند سود روزانه ای که یرن فایننس برای مخازن استیبل کوین ها تولید کرده، رشدی ۰.۱ درصدی را تجربه کرده است و احتمالاً همین امر علت اصلی رشد اخیر توکن YFI است.توکن های دیفای عملکردی بسیار بهتر از اکوسیستم گسترده تر اتریوم داشته اند. به طوریکه از ۱۷۸ توکن مبتنی بر اتریوم، ۱۳۶ تای آنها سود ده بوده اند و به طور متوسط رشدی ۸.۳ درصدی را تجربه کرده اند.۱۰ توکن برتر اتریوم از نظر رشد قیمت – ۱۰ سپتامبرامپلفورث (Ampleforth) با نماد اختصاری AMPL و رشدی ۸۴.۵ درصدی، در صدر این لیست قرار گرفته است و توکن YFI یرن فایننس و توکن LRC لوپرینگ رده های دوم و سوم را در اختیار دراند.نیمی از ۱۰ بازار برتر امروز از نظر عملکرد (در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال) از بخش ERC-20 دیفای هستند.مورد خاص و قابل ذکر سولانا (SOL) است که از میان ۱۰۰ دارایی رمزارز برتر با رشدی ۴۷ درصدی جایگاه دوم را از آن خود کرده است.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دیفای دوباره جان گرفت! رشد ۱۹ درصدی دیفای تنها در ۲۴ ساعت‌ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون