روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بلومبرگ: در بیشتر سناریوها بیت کوین و طلا دو دارایی پیشرو خواهند بود از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ منتشر شد.

بلومبرگ: در بیشتر سناریوها بیت کوین و طلا دو دارایی پیشرو خواهند بود

[…]

نوشته بلومبرگ: در بیشتر سناریوها بیت کوین و طلا دو دارایی پیشرو خواهند بود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین و طلا دو دارایی پیشرواز زمانی که ارزش دلار آمریکا افزایش یافته است، بیت کوین و طلا با اصلاح قیمت روبرو شده ‍اند. بیت کوین و طلا در حال نشان دادن رفتاری یکسان از خود هستند، همچنانکه در زمان کاهش ارزش دلار نیز رفتاری مشابه از خود نشان داده بودند.به نظر می رسد که افزایش ارزش دلار با روند انتخاباتی آمریکا در یک دوره فشرده و کند شدن بکارگیری محرک های پولی، در ارتباط باشد.اما در هر صورت، تحلیلگران همچنان یک روند صعودی را برای بیت کوین و طلا انتظار دارند.حال، یک تحلیل گر کالایی بلومبرگ (Bloomberg) انتظار دارد که طلا و بیت کوین بعد از اصلاح قیمت به ترازهای بالاتری حرکت کنند.با توجه به شاخص های تکنیکال و فاندامنتال، احتمالاً بیت کوین در بازار گاوی باقی خواهد ماند.با وجود اصلاح قیمت ادامه دار، بیت کوین و طلا دو دارایی پیشرو خواهند بودروند اصلاح قیمت طلا و بیت کوین پس از افزایش ارزش دلار همچنان ادامه دارد. این در حالی است که دلار طی چند ماه گذشته با افتی فاحش روبرو شده بود.اما ممکن است هر دو “شبه ارز” طلا و بیت کوین، به زودی با افزایش ارزش روبرو شوند. اخیراً مایک مک گلون (Mike McGlone) از بلومبرگ، تحلیلی تازه را منتشر کرده است.او فکر می کند که افت قیمت دارایی ها، سیاست مداران را تشویق خواهد کرد تا نقدینگی بیشتری را به اقتصاد تزریق کنند. این امر در نهایت به افزایش قیمت طلا و بیت کوین منجر خواهد شد:طلا با قیمت ۱۹۰۰ دلار در هر اونس و بیت کوین با قیمت۱۰ هزار دلار به محدوده حمایتی قطعی خود وارد شده اند. معاملات معوقه در بازار سهام در حال فشار آوردن به بیشتر دارایی ها هستند، اما ما انتظار داریم که در بیشتر سناریوها بیت کوین و طلا دو دارایی پیشرو باشند. کاهش قیمت سهام ، موجب تزریق محرک های پولی و مالی بیشتری خواهد شد.بازگشت بیت کوین به تراز مقاومت پیشین که اکنون به تراز حمایتی تبدیل شده استهمچنین نموداری که مک گلون منتشر کرده است، بر این دلالت دارد که بیت کوین در یک سطح حمایت اساسی در ناحیه ۱۰ هزار دلار قرار گرفته است. او به این دلیل به تراز ۱۰ هزار دلار اشاره دارد که طی سال گذشته و در مقاطع زمانی متفاوت، این تراز به عنوان یک سطح مقاومت عمل کرده است.این رابطه تاریخی پیشنهاد می دهد که باقی ماندن بیت کوین بالاتر از تراز ۱۰ هزار دلار، برای ادامه روند صعودی آن ضروری خواهد بود. نمودار مک گلون ظاهراً پیشنهاد می دهد که نوعی همبستگی میان نزدک و بیت کوین وجود دارد، بطوری که طی ۱۲ ماه گذشته هر دوی آنها بطور همزمان افزایش و کاهش قیمت را تجربه کرده اند.بیت کوین تراز حمایتی کلان خود را حفظ کرده استبرخی تحلیل های تکنیکال نیز مؤیید دورنمایی هستند که توسط مک گلون ترسیم شده است. تحلیلگران می گویند که علی رغم عقب نشینی اخیر بیت کوین، این ارز دیجیتال شاخص، در یک بازه زمانی کلان همچنان در نقطه ی خوبی قرار دارد.به گفته دیگر تحلیل گران، این واقعیت که بیت کوین توانسته است ترازهای بالایی رنج ۹۰۰۰ دلار را حفظ کند، بر عملکرد قیمتی خوب آن در میان مدت دلالت خواهد داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بلومبرگ: در بیشتر سناریوها بیت کوین و طلا دو دارایی پیشرو خواهند بود از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون