روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " هفته سرنوشت ساز اتریوم ؛ جهت گیری اتریوم در بلند مدت چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ منتشر شد.

هفته سرنوشت ساز اتریوم ؛ جهت گیری اتریوم در بلند مدت چگونه خواهد بود؟

[…]

نوشته هفته سرنوشت ساز اتریوم ؛ جهت گیری اتریوم در بلند مدت چگونه خواهد بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

جهت گیری اتریوم در بلند مدتدر حالیکه طی چند روز گذشته سرمایه گذاران ریسک پذیر تلاش کردند تا قیمت اتریوم را تا ۳۸۰ دلار افزایش دهند، برخی نشانه ها مبنی بر قدرت گیری دوباره اتریوم مشاهده شده است.در حال حاضر بازار رمزارز از عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین برخوردار است و به نظر می‎رسد در یک شرایط تکنیکال مناسب قرار داشته باشد.یک تحلیلگر ضمن اشاره به تلاقی برخی شاخص ها، چنین نتیجه گیری کرد که جنبشی عظیمی در بازار ارز دیجیتال در حال وقوع است.اما این موضوع که این تغییرات به نفع سرمایه گذاران ریسک پذیر (گاوها) است یا سرمایه گذاران ریسک گریز (خرس ها) خود سؤالی دیگر است و احتمالاً به واکنش قیمت اتریوم به یک سطح حیاتی خاص وابسته است.مبادله اتریوم در ترازی بالاتر از ۳۷۰ دلار طی ۲۴ ساعت گذشته، از قدرت گیری دوباره این ارز دیجیتال حکایت دارد. این موضوع نشان دهنده رشد قابل توجه این ارز دیجیتال (از زیر تراز ۳۶۵ دلار) است و از روند صعودی تر آن طی روزهای آینده خبر می دهد.قیمت اتریوم همچنان کمتر از سطح مقاومت حیاتی خود در ۳۸۰ دلار باقی مانده است. باور عمومی این است که تحقق یا عدم تحقق تراز ۳۸۰ دلار، جهت گیری اتریوم در بلند مدت را تعیین خواهد کرد.به گفته یک تحلیلگر این تراز به زودی تحقق خواهد یافت و چگونگی عملکرد اتریوم در این تراز، عملکرد قیمتی اتریوم طی روزها، هفته ها و سال های آینده را مشخص خواهد کرد.امــروز که ارزرمز نگاری شده به بیش از ۳۷۰ دلار معامله می شود ، اتریوم برخی از نشانه های قدرت را از خود نشان داد. این امر، یک بازگشت قابل توجه از پایین ترین سطح به زیر ۳۶۵ دلار است و ممکن است نشان دهنده نزدیک بودن روند صعودی باشد.یک معامله گر دیگر ضمن اشاره به تلاقی برخی شاخص ها، تغییرات قیمتی بزرگ اتریوم را قریب الوقوع دانست. افزایش ناچیز روند صعودی اتریوم طی روزهای اخیر، می تواند به این معنی باشد که تغییرات بعدی باب میل خریداران خواهد بود.حرکت اتریوم به سمت سطح مقاومت کلیدیدر زمان نگارش این خبر، اتریوم با افت نسبی قیمت در تراز ۳۷۲ دلار در حال معامله است. این همان تراز قیمتی است که این ارز دیجیتال طی روزهای گذشته در حال معامله بوده است.نمودار عملکرد قیمتی اتریوم طی هفته های گذشته در مقایسه با تراز ۳۸۰ دلاربه گفته یکی از تحلیلگران، جهت گیری اتریوم در بلند مدت به طور کامل با عملکرد آن در تراز ۳۸۰ دلار ارتباط خواهد داشت. این تراز که قبلاً به عنوان یک سطح حمایت اساسی برای اتریوم عمل می کرد، اوایل هفته گذشته در نقش یک سطح مقاومت ظاهر شد. این تحلیلگر در حالی که به نمودار بالا اشاره می کرد گفت:ساده بگویم، این ترازی است که من برای اتریوم تحت نظر گرفته ام.اتریوم در آستانه تغییر بلند مدت بزرگیک تحلیلگر ضمن اشاره به ساختار بازار اتریوم، واکنش آن به سطح حمایتی و چیره شدن نسبی سرمایه گذاران ریسک پذیر، توضیح داده است که در آینده نزدیک تحرکات عظیمی را در بازار اتریوم شاهد خواهیم بود. وی ضمن اشاره به نمودار زیر بیان کرد:“اتریوم در آستانه یکسری تحرکات بزرگتر قرار دارد.”اتریوم در آستانه جهشی بزرگواکنش اتریوم به تراز ۳۸۰ دلار در پایان این هفته، جهت گیری آن در هفته های آینده را تعیین خواهد کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هفته سرنوشت ساز اتریوم ؛ جهت گیری اتریوم در بلند مدت چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون