روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شکل گیری گروه بلاکچین به منظور تشویق شرکت های حوزه بلاکچین سوئیسی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ منتشر شد.

شکل گیری گروه بلاکچین به منظور تشویق شرکت های حوزه بلاکچین سوئیسی

[…]

نوشته شکل گیری گروه بلاکچین به منظور تشویق شرکت های حوزه بلاکچین سوئیسی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

گروه بلاکچین سوئیس به منظور انجام تحقیقات آکادمیک در خصوص فناوری بلاکچین (Blockchain) و تشویق شرکت های حوزه بلاکچین سوئیسی شکل گرفت.یک گروه جدید سوئیسی به منظور ترویج تحقیقات بلاکچین و حمایت از شرکت های حوزه بلاکچین تشکیل شد.انجمن فناوری بلاکچین تیچینو (Ticino Blockchain Technologies Association) با همکاری دانشگاه جنوب سوئیس (USI) و دانشگاه علمی کاربردی و هنر سوئیس جنوبی (SUPSI) راه اندازی شده است.هدف این گروه بلاکچین، حمایت علمی و پژوهشی از شرکت های حوزه بلاکچین سوئیسی و ترویج تحقیقات آکادمیک در خصوص این فناوری نوین است. دیگر بنیان گذاران این گروه عبارتند از Bitcoin.com، هلدینگ کوپرنیکوس (Copernicus Holdings)، الیگما (Eligma)، یورونویت (Euronovate)، اونت بوست (Eventboost)، صندوق بلاکچین پانگه ا (Pangea Blockchain Fund)، گروه پوزیدون (Poseidon Group)، بنیاد کوادرانس (Quadrans Foundation) و کنسرسیوم بلاکچین سوئیس.“بلاکچین مورد بحث ترین فناوری این روزها است. اغلب گفته می شود. اغلب گفته می شود که این فناوری می تواند عوامل بسیاری را با اثرگذاری مستقیم روی بخش های متنوع همچون بهبود زنجیره های تأمین، سیستم های مالی و پرداخت، مشاغل اسناد رسمی، فرایندهای تجاری و دولت ها دستخوش تغییر کند. این ها فرایندهایی زمانبر هستند که به تحقیقات، مهارت ها، آموزش ها، سرمایه گذاری و آزمایش های جدید و تغییر ذهنیت نیاز دارند.”این گروه افزود که علاقه روزافزون به بلاکچین موجب شده است تا دانشگاه ها و شرکت های خصوصی به فکر ایجاد مرکز تعالی این فناوری بیافتند و شرکت های جدید را تشویق کند تا بیشتر به بلاکچین توجه داشته باشند و مشاغل مهارت محور جدیدی را ایجاد کنند.گفتنی است کشور سوئیس یکی از نظام های سیاسی پیشرو در عرصه رمزارز است که از سالیان گذشته تلاش دارد به پایتخت این حوزه جدید از فناوری تبدیل شود. پیش از این نظام بانکداری سوئیس با راه اندازی Crypto Valley یا منطقه بلاکچینی اروپا گام بلندی را در مسیر پذیرش رمزارزها برداشته بود.بر همین اساس تشکیل گروه بلاکچین را نیز می توان گام مهم دیگر این کشور در راستای گسترش و بکارگیری فناوری بلاکچین در میان شرکت ها و استارتاپ های سوئیسی و اروپایی قلمداد کرد.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شکل گیری گروه بلاکچین به منظور تشویق شرکت های حوزه بلاکچین سوئیسی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون