روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " حرکت یرن فایننس برای ثبت رکورد قیمت ۵۰ هزار دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ منتشر شد.

حرکت یرن فایننس برای ثبت رکورد قیمت ۵۰ هزار دلار

[…]

نوشته حرکت یرن فایننس برای ثبت رکورد قیمت ۵۰ هزار دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

هدف قیمتی بعدی یرن فایننسارز دیجیتال یرن فایننس (Yearn Finance) که به اختصار با وای فای (YFI) نمایش داده میشود، یک پروژه دیفای است که پس از لیست شدن در صرافی کوین بیس (Coinbase)، طی یک روند صعودی، توانست به قیمت ۴۰ هزار دلار برسد.توکن وای فای (YFI) درطی نخستین معاملات روز دوشنبه، بالای ۴۰ هزار دلار بسته شد. جفت ارز YFI/USD بعد از ‍ رشد ۱۳.۷۴ درصدی، قیمت نهایی روز خود را درحوالی ۴۲۴۲۵ دلار به ثبت رساند. توکن YFI در طی این روند صعودی در کنار رمزارزهای برتری همچون بیت کوین و اتریوم زیر فشار فروشندگان معامله شد.یرن فایننس به دنبال ثبت رکورد تازهوای فای (YFI) پس از این رشد، کاهش نسبتاً زیادی را نیز تجربه کرده و بسیاری از معامله گران سود خود را از معاملات برداشت نمودند. در نتیجه قیمت در تایم معاملات اروپا ۸.۵۰ درصد کاهش یافت.با این وجود، سطح حمایتی که در محدوده ۳۸۹۹۰ دلار وجود داشت از کاهش بیشتر قیمت جلوگیری کرد.جفت ارز YFI/USD پس از تعیین سطح حمایت بازهم با یک رشد محدود همراه شد و ضررهای برخی از معامله گران را جبران کرد. با ادامه روند صعودی انتظار می رود این جفت ارز به بالاترین قیمت خود، یعنی ۴۴۰۰۳ دلار، برسد؛ همچنین هدف قیمتی اولیه برای یرن فایننس سطح مقاومت اولیه در نزدیکی تراز ۵۰۳۱۱ دلار خواهد بود.درغیر این صورت، نزول قیمت به پایین این سطح حمایت، خطر رسیدن قیمت به تراز ۳۵۰۷۰ دلار و یا کف قیمتی ۳۱۹۹۳ دلار را به همراه خواهد داشت.فاندامنتال های وای فای (YFI)پیروزی نهایی برای یرن فایننس زمانی بدست آمد که این ارز دیجیتال در لیست رمزارزهای قابل معامله صرافی کوین بیس قرار گرفت.کوین بیس در وبلاگ خبری خود اعلام کرد که هم اکنون معامله گران اجازه واریز رمزارزهای YFI را به پلتفرم این صرافی خواهند داشت. همچنین از روز سه شنبه، معاملات ارزهای رمزنگاری شده دیفای در این پلتفرم پشتیبانی خواهد شد. در بخش هایی از این اعلامیه آمده است:” زمانی که رمزارز YFI به مقدار کافی در پلتفرم تامین شود، معاملات با جفت ارز YFI/USD در چهار مرحله آغاز خواهد شد. اگر در هر یک از مراحل، حجم یکی از سفارشات انتظار مارا برای برپایی یک بازار سالم و منظم برآورده نکند، ما می توانیم لیست سفارشات را برای مدت زمان طولانی تری باز نگهداریم و یا طبق قوانین داخلی، معامله را به پایان برسانیم.”تریدرهای بسیاری در حوزه رمزارزها وارد معاملات پروتکل مالی یرن فایننس شده اند؛ چراکه وای فای (YFI) از یک مدل سودآور تجاری برای کاربران و کسب درآمد از انتخاب بهترین بازده استخرهای دیفای پشتیبانی می کرد.کونر دیمسی از شرکت تحلیل میساری (Messari) در این رابطه اظهار داشت:“با اینکه سرمایه گذاران پیش از این هم در اکوسیستم دیفای فعالیت زیادی داشتند، اما هم اکنون تمرکز خود را بصورت تمام وقت صرف استفاده از یرن فایننس می کنند. با سپاهی از داوطلبان باانگیزه، YFI ویژگی های جدیدی را مانند دیوانه ها در اکوسیستم دیفای رهبری میکند. و این ویژگی های جدید ارزش زیادی برای دارندگان رمزارزهای YFI دارند.”همین عملکرد، باعث افزایش خریدارن و دید مثبت معامله گران به YFI شده است. فهرست شدن وای فای در کوین بیس نیز یکی از عوامل خوشبینی معامله گران به تداوم روند صعودی این رمزارز است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حرکت یرن فایننس برای ثبت رکورد قیمت ۵۰ هزار دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون