روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " عملکرد هفتگی قدرتمند ؛ پایان بازار خرسی بیت کوین چه زمان خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ منتشر شد.

عملکرد هفتگی قدرتمند ؛ پایان بازار خرسی بیت کوین چه زمان خواهد بود؟

[…]

نوشته عملکرد هفتگی قدرتمند ؛ پایان بازار خرسی بیت کوین چه زمان خواهد بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پایان بازار خرسی بیت کوینعصر دیروز، بیت کوین کندل هفتگی خود را در موضعی پرقدرت بست. این امر باعث شد ظرف مدت یک شب، قیمت این رمز ارز جهشی یک شبه را تجربه کند که به در هم شکستن همزمان چندین مقاومت کلیدی منجر شد.به عقیده یکی از تحلیلگران، عملکرد قدرتمند بیت کوین در پایان هفته ای که گذشت، می تواند در آینده نزدیک نقش یک سکوی پرش را برای قیمت این ارز دیجیتال بازی کند. لازم به ذکر است که بیت کوین طی دو هفته گذشته توانسته از محدوده های قیمتی حساسی دفاع کند و ریزش نکند.عامل دیگری که آتش افزایش قیمت بیت کوین را تندتر می کند، قدرت گیری دوباره بازار سهام است. بیت کوین بار دیگر رشدی همزمان با روند صعودی بازار سهام جهانی را تجربه کرد، رشدی که در آینده نزدیک اخبار خوشی را برای این ارز دیجیتال به ارمغان خواهد آورد.تحلیلگر دیگری نیز عنوان کرده است که رفتار بیت کوین در مرز ۱۱۹۰۰ دلار را از نزدیک رصد خواهد کرد، چرا که معتقد است ناتوانی بیت کوین در شکستن این سطح مقاومتی، می تواند نشان دهنده ضعف عملکرد آن باشد.ولی به نظر این تحلیلگر، جهش بیت کوین به بالاتر از تراز ۱۱۹۰۰ دلار می تواند نشان دهنده هدف گذاری اوج های قیمتی فوق العاده بالاتر توسط این ارز دیجیتال شاخص باشد.بیت کوین قدرت می گیرد؛ ایستگاه بعدی، تراز ۱۱ هزار دلار در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با افزایش ۳ درصدی نسبت به روز قبل، در بازه قیمتی ۱۰۶۷۰ دلار در حال معامله است. قیمتی که افزایش چشمگیری را، نسبت به کف قیمت دیروز در محدوده ۱۰۲۰۰ دلار، شاهد بوده است.قدرتی که در افزایش قیمت بیت کوین و آلت کوین های بزرگ دیده می شود، نشان دهنده آن است که سقوط اخیر قیمت ها باعث ایجاد کف قیمتی شده است که شاید برای مدت زمانی طولانی تکرار نشود.گاوهای بازار، سرمایه گذاران ریسک پذیر، برای مدت دو هفته از سقوط بیشتر قیمت بیت کوین به زیر محدوده ۹۹۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار جلوگیری کردند، که این خود نشانه قدرت است.حالا هم گاوها، در حال هدف گرفتن محدوده قیمتی ۱۱۰۰۰ دلار هستند. شکستن این مقاومت، و تبدیل آن به یک سطح حمایتی را می توان یک پیشرفت تکنیکال شگفت انگیز برای این ارز دیجیتال شاخص به حساب آورد.تحلیگران: پایان هفته قوی و خوب بیت کوین – بازار خرسی چه زمان تمام می شود ؟بر اساس مشاهدات یک تحلیلگر، دیروز کندل هفتگی بیت کوین بسیار مثبت و قدرتمند بسته شده است.نمودار عملکرد قیمتی بیت کوین در هفته های گذشته – سپتامبر ۲۰۲۰او اضافه کرد با اینکه اعتقاد دارد روند بیت کوین به حالت صعودی تمایل دارد، باز هم راه زیادی تا پایان بازار خرسی بیت کوین باقی مانده است. روندی که فقط با حرکت قیمت بیت کوین به بالاتر از تراز ۱۱۹۰۰ دلار شکسته خواهد شد.“کندل هفتگی بیت کوین: بیت کوین برای دومین هفته متوالی بالاتر از محدوده قیمتی ۹۹۴۰ تا ۱۰۱۷۳ دلار مقاومت کرد. برای تأیید بازار گاوی از طرف من، باید صعود بیت کوین به تراز ۱۱۹۰۰ دلار و بالاتر از آن را ببینم. تا آن زمان، من بی طرف خواهم بود (با اندکی تمایل به بازار گاوی) و در این مدت بیشتر به معامله آلت کوین ها خواهم پرداخت.”عملکرد قیمتی اخیر بازار سهام به احتمال زیاد در کوتاه مدت روی قیمت بیت کوین اثر منفی خواهد گذاشت، بنابراین برقراری ثبات در بازار بیت کوین برای چشم انداز آن در میان مدت، حیاتی خواهد بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " عملکرد هفتگی قدرتمند ؛ پایان بازار خرسی بیت کوین چه زمان خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون