روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " گام بلند بایننس در صنعت رمزارز ؛‌ راه اندازی ویزا کارت بایننس در اروپا از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ منتشر شد.

گام بلند بایننس در صنعت رمزارز ؛‌ راه اندازی ویزا کارت بایننس در اروپا

[…]

نوشته گام بلند بایننس در صنعت رمزارز ؛ راه اندازی ویزا کارت بایننس در اروپا اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

خبر راه اندازی ویزا کارت بایننس (Binance Visa Card)، کارت اعتباری رمزارزهای جدید بایننس (Binance)، در اروپا به طور رسمی از سوی این صرافی ارز دیجیتال تأیید شد.بایننس، یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال جهان، رسماً اعلام کرد که کارت اعتباری رمزارزهایش اکنون در سرتاسر اروپا در دسترس قرار گرفته است.روز سه شنبه بایننس در پستی در وبلاگ خود اظهار داشت که ویزا کارت این صرافی برای تمام ساکنین منطقه اقتصادی اروپا (European Economic Area) یا کشورهای EEA در دسترس قرار گرفته است.بایننس به عنوان هدیه ی راه اندازی ویزا کارت خود در اروپا، این امکان را فراهم کرده است که کاربران پس از استفاده از کارت های این شرکت از ۷ درصد تخفیف نقدی بهره مند شوند. طبق گفته این شرکت، این بالاترین نرخ بازپرداخت موجود در بازار تا به امروز است.بایننس خاطرنشان کرد که ویزا کارت بایننس وجوه رمز ارزهای کاربران را به صورت خودکار به ارز محلی تبدیل می کند و این امکان را به آنان می دهد تا در ۶۰ میلیون نقطه در سرتاسر جهان، از رمز ارزهایی همچون بیت کوین استفاده کنند.این شرکت از ماه آوریل و از زمانی که برنامه هایش برای ویزا کارت بایننس را اعلام کرد، به شدت روی توسعه محصول جدید خود متمرکز شده بود. ویزا کارت بایننس به طور رسمی از ماه جولای در اروپا آغاز به کار خواهد کرد.این شرکت ادعا کرده که کاربران متسقر در EEA می توانند در ماه آگوست برای صدور یک کارت درخواست بدهند. از آنجا که کارت بایننس توسط سوایپ (Swipe)، شرکت ارائه دهنده ارز دیحیتال متعلق به بایننس، پشتیبانی می شود ممکن است این محصول جدید به زودی وارد ایالات متحده نیز بشود.اوایل ماه سپتامبر رئیس عملیات بایننس در روسیه و کشورهای مشترک المنافع (CIS) اعلام کرده بود که علی رغم ممنوعیت پرداخت با رمزارز، کارت بایننس همچنان در روسیه ارائه خواهد شد.در خبر دیگری از بایننس، این شرکت برای نخستین بار مسابقات پابجی موبایل (PUBG MOBILE ) را تحت عنوان Binance Battle of Asia در آسیا برگزار خواهد کرد.برگزاری مسابقات پابجی موبایل، تحت عنوان Binance Battle of Asia توسط بایننساین مسابقات از ۲۲ سپتامبر تا ۲ اکتبر سال ۲۰۲۰ برگزار خواهند شد. پنج کشور اندونزی، کره جنوبی، فیلیپین، تایلند و ویتنام در این مسابقات با یکدیگر رقابت خواهند کرد.این مسابقات به دو دور مقدماتی و فینال تقسیم می شود. فقط شرکت کنندگانی که حساب بایننس خود را با موفقیت تایید کرده اند، واجد شرایط شرکت در این مسابقه خواهند بود.تمام جوایز این مسابقات، مستقیماً به حساب بایننس برندگان واریز خواهد شد.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " گام بلند بایننس در صنعت رمزارز ؛‌ راه اندازی ویزا کارت بایننس در اروپا از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون