روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ۱۰ شاخص کلیدی مثبت، نقطه ایده آل خرید بیت کوین را نشان می دهند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ منتشر شد.

۱۰ شاخص کلیدی مثبت، نقطه ایده آل خرید بیت کوین را نشان می دهند

[…]

نوشته ۱۰ شاخص کلیدی مثبت، نقطه ایده آل خرید بیت کوین را نشان می دهند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیلگر کریپتو کوانت (CryptoQuant)، شرکت تجزیه و تحلیل داده ها، اظهار داشت که روندهای صعودی تقریباً عالی شاخص های روی زنجیره ای، نقطه ایده آل خرید بیت کوین را نشان می دهند.با توجه به اینکه در هفته گذشته طیف وسیعی از شاخص های زنجیره ای بیت کوین (Bitcoin) نشانه های صعودی را از خود به نمایش گذاشته اند، خرید بیت کوین الزامی است.بر اساس داده های جمع آوری شده توسط کریپتو کوانت، در حال حاضر ۱۰ شاخص به سرمایه گذاران پیشنهاد می دهند که باید وارد بازار شوند.کریپتو کوانت: شاخص ها نقطه ایده آل خرید بیت کوین را نشان می دهنداز یازده شاخصی که نمای کلی بازار را برای کریپتو کوانت ترسیم می کنند، هشت مورد گزینه “خرید” و دو مورد گزینه “خرید قوی” را برای بیت کوین نشان می دهند. در حالی که فقط یکی از شاخص ها حالت “خنثی” را نشان می دهد، هیچکدام از آنها به فروش اشاره ندارند. کریپتو کوانت در توییتر اظهار داشت:“شاخص های روی زنجیره ای بلند مدت بیت کوین سالم به نظر می رسند.”دو سیگنال “خرید قوی” از نسبت عرضه استیبل کوین (SSR) و ذخایر استیبل کوین صرافی ها حاصل شده است. این دو شاخص قبلاً جزئیاتی را در خصوص رویکرد معامله گران ارائه داده بودند و علی رغم نوسانات قیمت، همچنان پابرجا هستند.شاخص SSR به نسبت قدرت خرید دارندگان استیبل کوین به قیمت بیت کوین اشاره دارد. حتی در اواخر ماه گذشته و با قیمت ۱۱.۴۰۰ دلار نیز پشتیبانی خریداران قوی بود و در سطح قیمت فعلی نیز شرایط همچنان ایده آل باقی مانده است.نمودار نسبت عرضه استیبل کوین بیت کوین در یکسال گذشتهتکنیکال بیت کوین در منطقه سبز رنگ استبه طور کلی در ماه جاری شاخص ها برداشت مثبتی را از بیت کوین ارائه می دهند.از نظر فاندامنتال های شبکه، هر دو شاخص نرخ هش و سختی در مسیر رسیدن به بالاترین مقدار خود در کوتاه مدت قرار گرفته اند و این موضوع خوش بینی طولانی مدت استخراج کنندگان را نشان می دهد.این هفته ویلی وو (Willy Woo)، آمارشناس، به چند جنبه دیگر اشاره کرد که نشان می دهند اکنون روند قیمت بیت کوین باید صعودی باشد.در همین حال پلن بی (PlanB)، خالق مدل انباشت به جریان (Stock to Flow)، ادعا کرد که جفت ارز بیت کوین/دلار در حال آغاز روند صعودی بلند مدت بعدی خود از تراز ۱۰ هزار دلار به ۱۰۰ هزار دلار است. این ادعا به آخرین خروجی شاخص ابداعی وی اشاره دارد.تنها سخنان محتاطانه مربوط به کسانی است که نگران عوامل غیرتکنیکال مانند بازارهای کلان جهانی هستند. رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر روز سه شنبه هشدار داد که کشف واکسن موفق ویروس کرونا برای سقوط بیت کوین و سایر دارایی های امن، حداقل در کوتاه مدت، کافی است.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ۱۰ شاخص کلیدی مثبت، نقطه ایده آل خرید بیت کوین را نشان می دهند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون