روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " استراتژیست ارشد بلومبرگ: بیت کوین ارزشمندتر از طلا خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ منتشر شد.

استراتژیست ارشد بلومبرگ: بیت کوین ارزشمندتر از طلا خواهد شد

[…]

نوشته استراتژیست ارشد بلومبرگ: بیت کوین ارزشمندتر از طلا خواهد شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین ارزشمندتر از طلا خواهد شد؟براساس گفته های مایک مک گلون (Mike McGlone)، تحلیل گر ارشد بلومبرگ، عرضه محدود بیت کوین و عوامل دیگر سبب رشد قیمت تدریجی آن خواهند شد.مایک مک گلون، استراتژیست ارشد بلومبرگ، متقاعد شده است که عرضه محدود و تقاضای رو به افزایش بیت کوین، به رشد قیمت آهسته اما پیوسته آن منجر خواهد شد. وی در مصاحبه اخیر خود با کوین تلگراف افزود:“نمی دانم چه چیزی می تواند باعث شود روندی که بیت کوین در ۱۰ سال گذشته طی کرده، متوقف شود. افزایش قیمت ادامه خواهد داشت.”مک گلون عرضه محدود بیت کوین را ویژگی اصلی آن می داند. وی بیان کرد که این امر به طور بالقوه بیت کوین را به ذخیره ای ارزشمندتر از طلا تبدیل می کند، زیرا مقدار کل طلا ناشناخته است.با توجه به عرضه ثابت، با بیشتر شدن تقاضا قیمت بیت کوین افزایش می یابد. مک گلون به افزایش تعداد آدرس های فعال بیت کوین و افزایش گردش بیت کوین در صرافی های ارز دیجیتال به عنوان دو عامل اصلی اثبات افزایش تقاضا برای بیت کوین اشاره می کند.سرانجام، کاهش نوسانات بیت کوین در مقایسه با شاخص نزدک نشانه ی دیگری است که به بلوغ فزاینده بیت کوین به عنوان یک کلاس دارایی اشاره دارد.مک گلون در خصوص پیش بینی های انجام شده برای قیمت بیت کوین که ادعا کرده اند قیمت آن در طول یک سال آینده به ۱۱۵ هزار دلار خواهد رسید، همچنان تردید دارد. به گفته این تحلیل گر، بیت کوین برای رسیدن به روند صعودی عظیم در چنین مدت کوتاهی باید بسیار بالغ شده باشد. وی افزود:“قیمت بیت کوین ده برابر شود؟ شاید نیاز باشد ده سال بگذرد، به نظرم این موضوع منطقی تر است.”منبع: cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " استراتژیست ارشد بلومبرگ: بیت کوین ارزشمندتر از طلا خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون