روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مقررات حوزه رمزارز اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۲۴ تصویب خواهد شد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ منتشر شد.

مقررات حوزه رمزارز اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۲۴ تصویب خواهد شد!

[…]

نوشته مقررات حوزه رمزارز اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۲۴ تصویب خواهد شد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

با تصویب مقررات حوزه رمزارز اتحادیه اروپا، به نظر می رسد که این صنعت وارد مرحله جدیدی خواهد شد. اتحادیه اروپا (EU) قصد دارد تا سال ۲۰۲۴ فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در فرایندهای اصلی خود بگنجاند.طبق گزارش رویترز، اتحادیه اروپا قصد دارد با تنظیم مقررات جدید حوزه رمزارز طی چهار سال آینده، کاربرد بلاکچین و دارایی های دیجیتال را برای نقل و انتقال پول به صورت بین المللی تقویت کند.“اتحادیه اروپا باید تا سال ۲۰۲۴ جهت استفاده از فناوری دفترکل توزیع شده (DLT) و بکارگیری دارایی های دیجیتال در بخش مالی، یک چارچوب جامع را ایجاد کند. همچنین این اتحادیه باید خطرات مرتبط با این فناوری ها را مرتفع سازد.”رویترز توضیح داد که کمیسیون اروپا (European Commission)، نهاد حاکم بر اتحادیه اروپا، که تقریباً ۸۰ درصد از جمعیت آن معاملات خود را با پول کاغذی انجام می دهند، علاقمند است که پرداخت های دیجیتالی رایج تر از قبل شود.بر اساس گزارش ها تمامی اهداف این کمیسیون از جمله “تمایل برای افزایش دسترسی به داده ها” و “دسترسی راحت تر به فعالیت های مالی” با هدف افزایش کارایی مطرح شده اند. در اسناد ذکر شده آمده است:“تا سال ۲۰۲۴، تمامی اصول مرتبط با آئین نامه های خدمات مالی و صدور مجوزهای تجاری (One-Stop Shop Licensing) باید در تمام بخش هایی که پتانسیل بالایی برای امور مالی دیجیتال دارند، بکار گرفته شود.”به گزارش رویترز احتمالاً تا یک سال آینده، معاملات سریع اجرایی خواهند بود.اگرچه ممکن است شیوع ویروس کرونا تمایل به پرداخت دیجیتال در سرتاسر جهان را افزایش داده باشد، اما بلاکچین و رمزارزها موضوعات داغ این روزهای بخش قانون گذاری و نظارتی بوده اند و بسیاری از کشورها به دنبال استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) برای ساده سازی زیرساخت های پرداخت خود هستند.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مقررات حوزه رمزارز اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۲۴ تصویب خواهد شد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون