روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پشتیبانی صرافی اکی اکسچنج از توکن uni یونی سواپ ؛ ستاره این روزهای دیفای از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ منتشر شد.

پشتیبانی صرافی اکی اکسچنج از توکن uni یونی سواپ ؛ ستاره این روزهای دیفای

[…]

نوشته پشتیبانی صرافی اکی اکسچنج از توکن UNI یونی سواپ ؛ ستاره این روزهای دیفای اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پشتیبانی صرافی ارز دیجیتال اکی اکسچنج (OKEx) از توکن جدید یونی (UNI) پلتفرم یونی سواپ آغاز شد. صرافی اکی اکسچنج علاوه بر اضافه کردن توکن یونی به سبد دارایی های دیجیتال مبادلاتی خود، امکان مبادله دیگر مشتقات مالی مرتبط با این توکن را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است. در بیانیه ی روز چهارشنبه اوکی اکسچنج آمده است:“نه تنها اوکی اکسچنج از معاملات نقدی رمزارز یونی پشتیبانی می کند، بلکه بکارگیری طیف وسیعی از محصولات تجاری پیرامون این توکن دیفای (DeFi) از جمله مارجین، معاملات سواپ، سواپ مداوم کوین مارجین شده (Coin-Margined Perpetual Swap) و پس انداز را برای کاربران خود امکان پذیر ساخته است. اوکی اکسچنج اولین صرافی ارز دیجیتالی است که مشتقات مالی یونی را ارائه می دهد.”یونی سواپ، یک صرافی ارز دیجیتال غیرمتمرکز، روز چهارشنبه توزیع توکن یونی مبتنی بر اتریوم (Ethereum) خود را از طریق ایردراپ (Airdrop) بین کاربران پلتفرم مالی غیرمتمرکز آغاز کرد. در مجموع یونی سواپ از ۱۵ درصد از ذخایر ۱ میلیاردی توکن خود برای این منظور استفاده کرده است.همچون بسیاری از پروژه های دیفای در چند وقت گذشته، این اقدام یونی سواپ نیز هیجان زیادی را در فضای رمزارز ایجاد کرده است. حجم فعالیت های انجام شده پیرامون توکن یونی، فشار زیادی را بر بلاکچین اتریوم وارد آورده و ضمن افزایش چشمگیر قیمت گس (کارمزد)، معاملات آن را با مشکل مواجه ساخته است.براساس اطلاعات گلس نود (Glassnode)، شرکت اطلاعاتی بلاکچین، کاربران تنها در یک بازه زمانی ۶۰ دقیقه ای نزدیک به یک میلیون دلار کارمزد پرداخت کرده اند.به دلیل تقاضای زیاد و به منظور پشتیبانی کامل اکی اکسچنج از توکن یونی ، این صرافی تصمیم گرفت سریعاً مجموعه کاملی از امکانات پیرامون این رمزارز را در اختیار کاربران خود قرار دهد. جی هائو (Jay Hao)، مدیرعامل شرکت اکی اکسچنج، ذز بیانیه ای اعلام کرد:“ما به همکاری با مشارکت کنندگان در فضای دیفای ادامه می دهیم تا این صنعت را با کمک هم توسعه دهیم.”وی با اشاره به صرافی های ارز دیجیتال متمرکز (CEX) یا غیرمتمرکز (DEX) و اکوسیستم مالی متمرکز (CeFi) و غیرمتمرکز (DeFi) اظهار داشت:مسأله مربوط به CEX یا CeFi ،DEX یا DeFi یک سوال ساده تک گزینه ای نیست. هدف بلاکچین و دیفای هرگز جایگزینی سیستم مالی متمرکز نبوده است، بلکه استفاده از ویژگی های بی اعتمادی، حساسیت کمتر و کاهش هزینه ها برای جبران کمبودهای سیستم مالی موجود بوده است.مشابه رونق عرضه اولیه کوین (ICO) در سال ۲۰۱۷، دیفای نیز در ماه های اخیر با رشد چشمگیری همراه شده و منجر به افزایش قیمت برخی دارایی های ناشناخته گردیده است.منبع: Cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پشتیبانی صرافی اکی اکسچنج از توکن uni یونی سواپ ؛ ستاره این روزهای دیفای از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون