روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد سرمایه گذاران تازه کار بیت کوین به بالاترین سطح از فوریه ۲۰۱۸ رسید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ منتشر شد.

رشد سرمایه گذاران تازه کار بیت کوین به بالاترین سطح از فوریه ۲۰۱۸ رسید

[…]

نوشته رشد سرمایه گذاران تازه کار بیت کوین به بالاترین سطح از فوریه ۲۰۱۸ رسید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

داده های درون زنجیره ای (On-Chain) نشان می دهند که ورود سرمایه گذاران تازه کار به بازار بیت کوین با سرعت بیشتری انجام می شود و احتمالاً این رویه فشار رو به بالا بر قیمت ایجاد خواهد کرد.تعداد کیف پول های سرمایه گذاری جوان در مقایسه با قیمت جفت ارز بیت کوین/دلاربر اساس اطلاعات ارائه شده توسط چین آلیسیس (Chainalysis)، شرکت تحلیلگر بلاکچین، تعداد کیف پول های سرمایه گذاری جوان (کیف پول هایی که یک تا سه ماه از عمر آن ها گذشته و به ندرت بیت کوین ارسال می کنند) در ماه جاری به رقم ۲٬۲۵۴٬۶۶۷ رسیده است که بالاترین سطح از فوریه ۲۰۱۸ تا کنون می باشد. این رقم دو برابر ۱٬۱۶۲٬۶۳۲ مورد کیف پول های ثبت شده در شش ماه گذشته است.منحنی رشد در دو ماه اول سال بسیار مسطح بود، اما پس از سقوط بیت کوین در ماه مارس این منحنی تقریباً سهمی شکل شد. فیلیپ گرادول (Philip Gradwell)، اقتصاددان چین آلیسیس، در این خصوص به کوین دسک گفته است:“به نظر می رسد افراد جدیدی وارد بازار می شوند، بیت کوین می خرند و آن را در کیف پول خود نگه می دارند.”سرمایه گذاران از افت قیمت ۴۰ درصدی به زیر ۴۰۰۰ دلار رخ داده در ۱۲ مارس استفاده کردند و از آن زمان به سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال برتر ادامه دادند. گرادول افزود:“به طور کلی، داده ها حاکی از آن است که فشار خرید برای بیت کوین در حال افزایش است و با توجه اینکه دارایی هایی جدیداً خریداری شده برای مدت زمان طولانی نگهداری خواهند شد، عرضه بیت کوین رو به کاهش است.”در زمان نگارش این مطلب بیت کوین در تراز ۱۰۹۰۰ دلار در حال معامله است که نشان دهنده ۵۲ درصد سود سالانه می باشد، اما همچنان ۸۳ درصد با رکورد ۲۰ هزار دلاری خود فاصله دارد.همزمان با رشد قیمت بیت کوین از ۲ به ۲۰ هزار دلار در نیمه دوم سال ۲۰۱۷، تعداد سرمایه گذاران تازه کار بیت کوین از ۷۹۱٬۲۸۹ به ۲ میلیون افزایش یافت. با وجود اینکه قیمت بیت کوین در فوریه ۲۰۱۸ با کاهشی شدید به ۶۰۰۰ دلار سقوط کرد، اما علاقه سرمایه گذاران همچنان زیاد بود.منبع: Coindesk

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد سرمایه گذاران تازه کار بیت کوین به بالاترین سطح از فوریه ۲۰۱۸ رسید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون